Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van úgy hogy izgatóbb az út a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy hogy izgatóbb az út a szexig, mint maga az aktus?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom így gondoltad-e...de nekem most van egy neten megismert személy akivel szívesen találkoznánk. Természetesen szexelni. De az, hogy hogy jutnánk el odáig, a találkozástól a szexig az út, még jobban izgatja a fantáziám mint a konkrét szex.

Szerintem nagyon izgalmasak azok az apró lépések ahogy a flörttől két ember eljut a konkrét szexig.

2023. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az odavezető út a szebb
2023. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy van-e olyan? Hiszen mindig így van.
2023. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1#-es pontosan erre gondoltam, amit te írtál.
2023. jún. 6. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten történt, hogy elmentem egy összejövetelre a barátaimmal ahol ott volt az a férfi is, akivel már korábban szintén kavartunk. Az este nagy részében semmi se volt. Majd később valahogy elkezdtünk ketten beszélgetni és flörtölni. Nem emlékszem miről volt szó pontosan, de arra igen, hogy az egész testemben végigfutott egy olyan nagyon erős és nagyon kellemes bizsergés. Éreztem, hogy lesz valami, minden porcikám tudta, hogy ebből minimum egy csók lesz, de addig a pontig ameddig az a csók el nem jött (mert eljött) addig végig bizsergett a testem, volt a gyomromban az a nagyon nagyon kellemes görcs, ami miatt éreztem, hogy kb. állni alig tudok a lábamon. És persze az izgalom.


Vagy aztán az amikor végre hazaértünk hozzá és bement a szobába és nem jött ki, egyszerűen nem voltam képes nem bemenni hozzá..És ahogy ott a falnak nyomott és megcsókolt. Na végem volt:D


A vicc: hagyományos szex nem volt, csak orál. Azóta másra sem tudok gondolni csak arra, hogy lesz-e szex és ha igen mikor. Na meg persze arra az éjszakára és ha belegondolok újra rám tör az az érzés a gyomromban, az a bizsergés..


Nem tudom, hogy izgalmasabb-e mint a szex, mert azt még nem csináltuk:D

2023. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az egyik a másik nélkül. A szex lényege nem a csúcs, hanem maga a teljes út, amihez az ismerkedéstől a tényleges szexen ÉS az utójátékon át minden IS hozzátartozik.
2023. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, az előjáték pl vagy amikor csak nézitek egymást, erintesek stb
2023. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!