Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elélvezni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok


Nem tudok elélvezni szex közbe semmit se érzek.

Mit kell érezni?

Olyan mintha érzéketlen lennék lent pedig masztinal elmegyek van mikor 5-ször is egymás után



2023. jún. 6. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ugy lenne jó ha szex közben azt is éreznéd mint masztinál ,vagy ugy ami igazán izgat!
2023. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

S azt mondták már neked hogy a nők 65-70%-ának NINCS hüvelyi orgazmusa? Mégis élvezik az élet egyik legcsodálatosabb ajándékát a szexet.

Nah, tedd te is ezt. Megtaláltad az utat a gyönyörhöz már egyedül, hát akkor azt ültesd át a többszemélyes gyakorlatba. Ne azon görcsölj hogy nem megy, hanem arra figyelj ahogy meg igen. Ügyesen :)

2023. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mit kell érezni? Ugyanazt mint masztinál. Nem is értem a kérdést... :o
2023. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Használd a kezed + [link]


Arra a részre, hogy miért nem érzel semmit, sajnos nem tudok válaszolni. Ha szex közben csiklóizgatással sem tudsz elélvezni, akkor kérd meg a barátod, hogy álljon meg egy pár percre, amíg nagyon közel nem vagy, és akkor tudsz csak az ujjadra koncentrálni.

2023. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

#2!


Ez hülyeség! Nem hiszem, hogy olyan szerencsés lennék, hogy mindig ezzel a 30-35%-ba eső nővel jöttem össze.


Minden fejben dől el. A kérdező nem szeretkezést ír, hanem szexet. A nőknek pedig általában fontos az érzelmi rész, de ezek szereint nála ez teljesen hiányzott.

Azt sem ártana tudni, hogy hány partner sült fel nála.

2023. jún. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Olyan szerencsés vagy, hogy a maradék 70 százalék eljátszotta hogy elélvezett dugastol, mert ezt vártad el tőle
2023. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2 férfival voltam
2023. jún. 7. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Minden fejben dől el? Nem. A nemi szervben. Férfiként te ezt marhára tudod, nőknek mi hol dől el.
2023. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

#6!


Te, aki még sosem elégített ki nőt és ezzel a 70%-os szöveggel nyugtatja magát, nem vagy hiteles a témában. Csak a hülye nő játssza meg magát. Az mindenivel előfordul, hogy az aktus alatt néha nem megy el. De ha előadja, hogy ez volt élete orgazmusa, akkor hoppon marad. Ha nem kamuzik, akkor természetes, hogy másként kielégítem.

Én azt tapasztaltam, hogy a nők 100%-a el tud élvezni aktus közben. Igaz, csak az esetek 80%-ban.


#8!


Nem a nemi szerv élvez el, hanem az agy. Ha nem fejben dőlne el, akkor a nők élveznék a nemi erőszakot.

2023. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es inkább meg se szólalj :/
2023. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!