Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok, ha szeretőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha szeretőtök a társaságotokban más nőnek is elkezdené csapni a szelet? Tehát egy asztal társaságban? Majd másnap kiderül, hogy a hölgynek célzást is tesz az éjszakát illetően?

Figyelt kérdés
Tehát a kapcsolat titkos, mindkét fél foglalt.

2023. jún. 7. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tenni nem igazán tudsz semmit. Nem esne jól, de nem vagyunk "kapcsolatban" szóval beleszólásom nincs. Maximum többet nem találkoznék vele
2023. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. A szeretőm nem tartozik nekem sem hűséggel, se semmivel. Amíg engem is elintéz néha, nem zavar, ha másokat is. Főleg akkor, ha olyan a társaság, hogy velem nem foglalkozhat feltűnően, mert az lebukós lenne.
2023. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleseg olyankor merre van?
2023. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Annyit tettem, hogy megkérdeztem, hogy a másik hölggyel is viszonya van-e? Mert akkor én nem rabolom tovább az idejét. Persze megtiltani nincs jogom, de elviselnem sem kötelező.

Mondjuk ez így mellettem csinálva nagyon meredek és megalázó volt. Azóta sem tudom kiheverni. Én ezt soha nem tudnám senkivel megtenni…

A végén még kicsit ő volt kiakadva amúgy … és egyértelmű nemleges választ adott.

2023. jún. 7. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugye kérdező? Hogy van pofája.. hát úgy b+ ahogy neked csalni és átb.szni a te párod..

Néhány emberre ráférne egy marha nagy pofon a realitás tenyerével.

2023. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Látta hogy neked sz.rul esik mégis tojt rá. Megmutatta mennyi vagy az értékrendjében, csak egy lyuk a sok közül aki helyett bármikor leakaszt másikat és még hülyének is néz.

Jól látod amit írtál "megtiltani nincs jogod, de elviselni sem kötelező" - akkor mi a kérdésed??? Meglépni azt amit te is tudsz magadtól?

2023. jún. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen igazat adok az 5. válaszolónak, kissé képmutató dolog hogy azon fel mersz háborodni hogy a szeretőd másnak csapja a szelet, de gondolom az természetes hogy te csalod a párod és az még rendben is van 😅

Visszatérve a kérdésedre a kommented után egyértelmű hogy semmit sem tudsz ezzel így kezdeni, megszakítod vele a kapcsolatot mert nem foglalkozik a véleményeddel és azzal hogy ez neked rosszul esik

2023. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A férjemmel nem zárt a házasságunk, mielőtt bárki ezen ugrálna.

Ettől függetlenül nekem ez megdöbbentő és valahol nagyon kiábrándító volt tapasztalni, hogy valakinek az emberi kapcsolatok ennyit jelentenek. Egyébként az “akció közepén” felálltam és ott hagytam őket tovább bájcsevegni. Másnap délelőtt meg szaladgált utánam, próbált kiengesztelni.. délutánra megint a másik csajnak csapta a szelet, illetve a másik nő konkrétan nyilvánosan provokálta… na ehhez már nem volt gyomrom. Közben kiderült, hogy a csajszi így akarta féltékennyé tenni a párját…

Mind a kamaszok….

2023. jún. 8. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de ott hagynám.. Nálam a szeretői kapcsolat olyan komoly mint a párkapcsolat, sőt komolya bb.
2023. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!