Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus alatt egy nő be zud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus alatt egy nő be zud pisilni?

Figyelt kérdés
Pl annyira elengedi magát, hogy befolyik?

2023. jún. 8. 07:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintm nem undi hanem izgi. 1 es, ne hozd egy szintre a kéjnedvet, a swuirt et a széklettel... A pisi még hagyján.
2023. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

A Squirt az nem vizelet, a szaga sem olyan.

Persze van aki tényleg össze hugyozza magát.

2023. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
En tudom hogy nem vizelet, 1 es vagyok, azert irtam hogy a pisi még hagyjan. A baj az hogy a kerdezo a szeklettel egy szintre emeli a squirt et is. Azert huzzuk mar meg a hatart. Es a pisiles is izgalmas.
2023. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

Ha jók lennétek az ágyban, tudnátok egy nőnek ilyet okozni.


Kérdező, egyes. :)

2023. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%
5 ös, a szex házasság előtt bűn, házasságban meg a szerelemben áldásos és megy a squirt annak aki kepes rá. Te ha nonek erzed magad akkor nem irsz ilyen keptelenseget. Es figyelj mar arra amit olvasol hogy en, 1 es valaszolokent, pont hogy nem ertek egyet a kerdezovel... Es amelyik ember agyba bujik hazassagon es szerelmen kivul, csak az elvezetert, az allatias modon cselekszik es igenytelenul all a nemi elethez.
2023. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Es meg mindig 1 es vagyok, szokok az 5 oshoz, nagyon terj eszhez, mert olyan nincs hogy vakaki jo vagy nem jo az agyban. Ha van szerelem akkor minden megy, ha nincs, akkor az meg allatias mocsok es ganej.
2023. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

6. Te, vallásosként mit keresel itt, mit próbálod az embereket rossz színben feltüntetni? Mondjuk én is az vagyok, de nem vagyok ilyen hülye.


Én szerelmes vagyok a páromba, azért vagyok vele. Ha nincs házasság, nincs. Gyereket sem szeretnék, de!


Mi közöd van mások életéhez? Elárulom, semmi. Gondolom még szűz is vagy..


De hogy pontosítsak: A legtöbb nő érzelem nélkül nem tud szeretkezni, ami azért a férfiakra annyira nem igaz. Ott picit nagyobb az arany, hogy ki képes érzelem nélkül is bárkit ágybavinni.

2023. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
Szoval, 1 eskent, remelem, 5 os hogy ezt te is igy ertetted, mint igenyes lany.
2023. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

9. Én nő vagyok, nem lány, te balfék. 🤦🏻‍♀️


Menj, gyónj egyet, rád fér.

2023. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
5. Ki szapul itt mindenkit? ;)
2023. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!