Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már jóni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már jóni masszázson? Milyen volt?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, szeretnék elmenni egy jóni masszázs képzésre, már utána is jártam a jelentkezés menetének, meg kinéztem a helyet, élő modellen tanítják a dolgot.


Őszintén szólva az ok egyszerű, nem akarok hivatásos jóni masszőr lenni, egyszerűen csak szeretném megismerni jobban a női testet, illetve eltanulni az ott tanított technikákat is, hogy majd ezeket kombinálva a lehető legtöbbet tudjam nyújtani a partneremnek, ha újra lesz majd komoly kapcsolatom.


És arra vagyok kíváncsi, hogy aki volt már lányként ilyen masszázson (nem képzésen), milyen tapasztalatai voltak, mennyire tetszett?


2023. jún. 8. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm járt,ő azt mondta nagyon jó,igaz,én akkor azt sem tudtam mi az :))
2023. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen masszázson, de a módszert ismerem, én lingamot tanulgatok. Persze hasznos dolgokat fogsz ott tanulni, de ennek az egésznek a spiritualitás a lényege. Az adott pontok milyen területre hatnak, csakrák, energiák, stb. Az, hogy mindezek mellé még élvezetes is, az egy dolog, de annak aki nem nyitott erre ilyen szempontból annak lehet, hogy semmi extra nem lesz. Csak fyi.
2023. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!