Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki egyszerre két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyszerre két férfival szexel el kaphat bármilyen nemi betegséget? Ha egyiknek sincs baja úgyis lehet valami?

Figyelt kérdés

Egyikkel reggel másikkal rá két óra múlva szexel valaki és mindkettő bele élvez a nőbe lehet valami baja?

Igen nyitott kapcsolatba élünk tudnak egymásról, de annyira félek hogy el kapok így valamit. Volt is rá példa egyszer ugyan ez volt és másnapra be dagadt a hüvely és túrós volt az egész



2023. jún. 8. 16:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy látszólag nincs baja, nem jelenti azt, hogy nem hordoz magában valamilyen betegséget. Szóval igen, elkaphatsz némi betegséget. Védekezz gumival, akkor csökken az esélye halmozottan.

De ezt már illene tudni azelőtt, mielőtt szexre adja fejét valaki...

2023. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem él nemi életet és én se mással csak mi hárman. És a sperma lehet beteg?
2023. jún. 8. 16:47
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs betegség, nincs mit elkapni.
2023. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Azt te csak hiszed, hogy nem szexel mással. 🤣
2023. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nemi betegségeknek nem feltétlenül van jól látható tünete, úgyhogy igen elkaphatsz pl. HPV-t, chlamidiát stb.

2023. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szexel mással 1000 százalék.
2023. jún. 8. 17:09
 7/31 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt voltam vele párszor kB és egyszer lett bajom mikor mindkettő belém élvezett pár óra múlva de előtte nem volt ilyen
2023. jún. 8. 17:09
 8/31 anonim ***** válasza:
Márpedig ha mással nem szexel akkor nem lehet nemi baj, ami van, tehát szexel mással. Gondolom kojelenetetted, hogy csak akkor jöhet ha mással nem szexel. Tehát azt mondta amit hallanai akarsz. 😏
2023. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem csak azt mondja tudom Nincs senki ismerem régóta, de azóta voltunk együtt és semmi baj sincs
2023. jún. 8. 17:19
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"ha mással nem szexel akkor nem lehet nemi baj"

Ez egy szokásos tévhit.

A nemi betegségek NEM CSAK nemi úton terjednek!

Úgyhogy igen, lehet baj.

2023. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!