Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Csajok a kinézet vagy a pénisz méret a fontosabb ?
Figyelt kérdés
2024. dec. 2. 09:06
1/16 anonim 



válasza:




válasza:Kinézet. Ha külsőre (és belsőre) nem tetszik, alapból el sem jutok vele odáig, hogy lássam a farkát.
4/16 anonim 



válasza:




válasza:Inkább a belső kinézet csak egy dolog ha belül romlott.. Ja és nem a méret a lenyeg kisbohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni 😀
5/16 anonim 



válasza:




válasza:Ha bemutatkozásnál nem közli a farokméretét és az nincs legalább 20 cm, akkor szóra sem érdemes.
6/16 anonim 



válasza:




válasza:A viselkedés, gondolkodásmód számít. Aztán a külső megjelenés és legvégül a méret. Ha nem valami extrém eltérés van az átlagtól, akkor nincs nagy jelentősége a méretnek. Nem a farka miatt vagyunk együtt egy férfival.
7/16 anonim 



válasza:




válasza:#6 ez le lett már neki írva ezerszer, de muszáj minimum napi 5 farokméregetős kérdést kiírnia.
8/16 anonim 



válasza:




válasza:Szerintem a kérdező a farok kinézetére gondolt. Ha nem csúszik hátra rendesen a bőr, offolom.
9/16 anonim 



válasza:




válasza:A péniszméret mindennél fontosabb.
10/16 anonim 



válasza:




válasza:Első a kinézet. Ha nem jóképű akkor mindegy.
Utána jön a péniszméret. Ha kicsi, hiába jóképű.
Kapcsolódó kérdések:
A koncertek után a zenészek mindig szexelnek néhány rajongoval ?
Hatalmas szexpartik mennek a koncertek után?
A nőknek mert fontosabb hogy híres...
Nekünk pasiknak sokkal fontosabb a kinézet mint hogy híres legyen a csaj vagy gazdag . Csajoknak mert számít jobban a hírnév?
Melyik a jobb, számít a kinézet, vagy van fontosabb?
1. Egy jóképű, jó testű fiú/férfi aki önbizalomhiányos, nehezen tud kommunikálni, nagyon csendes és félénk, mindenben bénázik. 2. Egy kinézetre átlagos, vagy az alatti fiú/férfi aki nagy önbizalommal rendelkezik, vicces, nagyon jól tud kommunikálni, az a tipikus...
Lányok! Nektek bugyi választásnál a kényelem vagy a kinézet a fontosabb?
Ha mindkettő milyen a legszexibb és legkényelmesebb bugyijaitok?
Miért hiszik sokan azt hogy a kinézet a fontosabb?
Én magas vagyok, és valamennyire izmos, mások szerint helyes vagyok, de még sem volt barátnőm. Szerintem a személyiség a legfontosabb. Nektek mi a véleményetek? 21f
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




