Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Aki nőként folyamatosan análba csináltatja, az nem fél, hogy később nem tudja majd visszatartani, vagy pelenkázni kell?
Szerintem nem arra lett kitalálva.
Plusz amúgy sok idősebbet amúgy is pelenkázni kell, szerintem ez felgyorsítja. A fertőzésekről nem beszélve, pláne ha cserélgetik.
Halál komolyan kérdeztem, semmi rossz szándék.















Elvárnád, hogy komolyan vegyelek, mikor érdemi válasz neked csak az lenne, ha kimennék Pride-ra letolatni minden melegnek tűnő csávóval a nadrágját, és kifejezetten a te meggyőzésed céljával fényképes dokumentációt vezetnék mindenkiről, akin pelenkát látok? 😀 (Mert nyilván a széklet inkontinencia az a folyamatos pelenkaviselés indokoltságánál kezdődik, amíg addig nem fajult az eü-i problémád, addig csak képzelegsz.)
Nyugi, ameddig folytatod a valóságtagadást, addig bele fogsz futni a válaszaimba, mert a kockázatokra való figyelemfelhívás az elsődleges, és te ezt ásod alá minden megnyilvánulásoddal.





Nem, egy olyan állítást teszel, ami nyilvánvalóan szembemegy a tapaszt valósággal.
Persze, hozhatsz blikkes cikket róla. Egy hete azt olvastam, Napóleon biztosan nem gyomorrákban halt meg, hanem arzénmérgezésben, mert ezért és azért. Utána olyan cikket, hogy Napóleon biztosan nem arzénmérgezésben halt meg, hanem gyomorrákban, mert ezért és azért.
Ha a nőket pelenkázni kell anál miatt, akkor a férfiakat is. Ha a sűrű anál ezt okozza, akkor a melegek, akik _máshogy nem is szexelnek_ egyöntetűen pelenkában járkálnának az utcán.
Kit nézel hülyének?










Hány ezreléke ez a melegeknek? Gondolod, hogy a többség ilyen?
Ha nem, akkor továbbra is az helyzet, hogy a többségnek kollektíven pelenkában kellene járnia.
Hol vannak?
Ez nem érdemi válasz.





Egyrészt ésszerű kereteken belüli anális szexnél szerintem nem kifejezetten problémás a dolog. Tehát ha nem extrém a tágítás, ami azért egy pénisz esetében nem az, akkor nem éri nagyobb behatás az ánuszt mint egyébként a mindennapokban. Másrészt pedig megfelelő előkészületekkel, kényelmesen felkészülve kell tenni, és akkor nem lesz sérülés a vége. Aki szépen ellazul, annak később szerintem emiatt nem lesz baja.
Azért az alapvető higiéniai szabályokkal tisztában kell lenni, hogyan tisztálkodunk meg előtte (ez természetesen azon a módon, ahogy mindkét félnek komfortos), húzunk-e például óvszert (én nőként análisan csak ezzel szeretem csinálni, másként fertőzésveszélyes), illetve az az ilyen legalapabb dolog, hogy NEM cserélgetjük a dolgokat, összevissza. Ilyenkor erre figyelünk és kész. Szóval ahogy az életben mindent, ezt is ésszel kell csinálni és akkor nem lesz baj.





#15 Téged nézlek hülyének, egyre inkább. Nem dolgozza fel az agyad, hogy a "van összefüggés az anális szex sűrű űzése és a székletvisszatartási nehézségek kialakulása között" ≠ "minden egyes ember, aki csinálja seggbe, pelenkát hord". Sarkítasz, hogy a nüanszokkal ne kelljen foglalkoznod, mert azokat nem tudod a saját szemeddel ellenőrizni a közvetlen környezetedben (de attól még léteznek). Az ne az én hibám legyen már, hogy a főkérdésben, amit nem én írtam ki, előkerült az a szó, hogy pelenka.
Az NLM meg nem a Blikk, hanem az USA orvostudományi nemzeti könyvtára, csak hogy tiszta legyen. De gondolom, szerinted a kutatóintézetek is összeesküdtek ellened, hogy lejárassanak, amiért az asszonyod végbele a kedvenc testnyílásod rajta.





"#15 Téged nézlek hülyének, egyre inkább. Nem dolgozza fel az agyad, hogy a "van összefüggés az anális szex sűrű űzése és a székletvisszatartási nehézségek kialakulása között" ≠ "minden egyes ember, aki csinálja seggbe, pelenkát hord"
Ja, hát kérlek. Van összefüggés a vécépapírhasználat és az aranyér között = a vécépapír veszélyes?
Te magát az anált akarod eredendően veszélyesnek beállítani. Pedig ez olyan, mint a tejet károsnak mondani azért, mert van, aki laktózérzékeny.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!