Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok, pisiszexben melyik változat izgatóbb számotokra?
Figyelt kérdés
Persze, hogy ha izgató..
Az ha Te pisilsz le egy srácot, vagy ha ő téged.
Vagy csak nézni
márc. 5. 17:20
2/8 anonim 



válasza:





Ha ő, de egyébként mindkettő jó tud lenni és izgi
4/8 anonim 



válasza:





Szub lévén, ha Ő engem. Fordítva nem is menne.
5/8 anonim 



válasza:





Nincs bajom vele, ha én is lepisilem őt, de az nekem nem ad olyan plusz izgalmat, mint ha ő engem.
6/8 anonim 



válasza:





Bocs, ha pasiként írom, de én mindíg telepisilem a punciját, úgy rendesen, ő meg fölémguggolva megitat, imádjuk.
8/8 anonim 



válasza:





Szívesen talizgatnék diszkréten ezért egy lánnyal. Mindketten pisilhetnénk, ahogy jólesik :-). Mondjuk 69-ezve a legjobb sztem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!