Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ez természetes? Lehet tenni valmit ellene?




válasza:



válasza:



válasza:Én is azt javaslom picit hanyagoljátok.
Lehet 1 hónap elég arra kicsit másabb legyen a szitu😊




válasza:Egy kicsit vaginizmusra hajaz, de nem mondtad a fájdalom természetét.
Szétfeszít e, vagy mozgáskor fáj csak? (Pl extra sikosito segithet e)
Csatlakozom a többiekhez, behatolást kicsit hanyagolni, és magadon kísérletezz kicsit.
Köszönöm a sok segítséget.
#4. Amíg a makkját behejezi nem szokott fájni bár utána sem fáj, inkább feszül és egy kicsit kellemetlen. De ez akkor is van mikor 2ujjal szeretnék maszturbálni, vagy a műpénisszel játszanék kicsit. Mert nagyon kívánom, be is nedvesedek rendesen azzal sincs gond. De lehet már túl rá stresszelek mert lassan 1éve együtt vagyunk és nekem ő az első.




válasza:



válasza:Pontosan sejtem mire gondolsz, 16/5-6 között vagyok (mikor mennyire erektált) és volt, hogy nagyon óvatosn kellett mozognom, mert lassan tágult a lány. (Ezért sem akarnék nagyobbat) A makk nagyon szivacsos természetű, összenyomható, azzal azért nincsen gondod, a test része viszont nem
Egyéni gyakorlás lesz a fő megoldás. És a lassú mozgás, esetleg te ülsz rá csiklózva akkor jobban tudod szabályozni. Gondolom sima óvszer jött be, a rücskös túlirritál téged.
Nem hasznalunk gumit.
6#
Az anállal nincs gondom :)
Kapcsolódó kérdések:
Igényes vagyok és tiszta, legtöbb helyen borotválom magam, de a fanszőrzetet meghagyom természetesre és elég sűrű is. Érdemes ezt megbeszélni első szex előtt vagy ha esetleg a nőt zavarja , akkor majd úgyis szól szex után? Előző páromat nem zavarta, de nem...
Gondolok itt például arra, hogy sok nő elégedetlen a megereszkedett melleivel, holott a természetesség sokkal nagyobb vonzerő a művi formáknál. Van olyan nő, aki önmagával elégedetten, büszkén él együtt természetes, de hamis szépségideálhoz képest tökéletlen vagy...
Mindenütt az van, hogy ez nem normális, ha ilyen történik, ez nem a szexualitásról szól....stb. Ha mégis van aki azt érez, mi az ami vonza?
Sztem gyönyörűek bárhol vannak..
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




