Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudjam meg ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg ismerősöm párjától, hogy szexelne-e velem, akivel 15 év korkülönbség van közöttünk, természetesen úgy, hogy elutasítás esetén ne legyen kínos?

Figyelt kérdés

febr. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha megkérdezed :) máshogy nem kapsz egyenes választ csak feltételezgetsz. S ja, lehet hogy elküld a búsba és elmondja az ismerősödnek hogy bepróbálkoztál nála, de hát te akarod felebarátod csaját/pasiját búbolni nem mi.
febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy kajáról sem tudod meg finom-e csak ha belekóstolsz. Nézegetheted jobbról-balról, de kóstolás nélkül nem megy.
febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiatalabb nő, Idősebb nő, Fiatalabb férfi, Idősebb férfi nem releváns.
febr. 23. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

"Fiatalabb nő, Idősebb nő, Fiatalabb férfi, Idősebb férfi nem releváns."

Ki érti ezt???

febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Megvárod, hogy kezdeményezzen.


Abból jól kijönni nehéz, ha egy ismerősöd párját kérdezgeted, hogy nem-e megdughatnád-e, csak mert fiatal vagy és mindenkire feláll.


Jobb esetben csak kiröhögni fognak.

febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gézu5 ***** válasza:
36%

Nem igazán korrekt gondolat.....

De ha ad jeleket , akkor hajra

febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Nőknél miért természetes az idősebbekkel kefélgetés?

A nők jellemzően minden életkorban az idősebb férfiakkal szoktak hálni. Nekem fura mikor a tizenéves gyereklányokat is hagyják a szülők hogy a huszonéves egyetemisták használják, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Huszonévesen meg már a pénzes negyvenes...

Fura vagy természetes, hogy az én már meghalt nagyszülőim, és egy velem egykorú ismerős nagyszülei között közel 30 év különbség van? (27/F)

Mindkét szülőm, egyke volt és viszonylag későn született. Én ia akkor születtem, mikor már mindketten bőven 30 felett voltak.

Mitől lehet egy családban,terhességek,szülések között nagyobb kor különbségek években?

pl:.az édesanya szül 2 gyereket, az első 20 évesen a másodikat meg 37 évesen. testvérek közötti kor különbség pl:.10 év,11 év,12 év,20 év,25 év,30 év,33 év

20 hónap korkülönbség?

Akiknek így érkeztek a gyerekek, mesélnétek milyenek voltak a hétköznapok, hogy voltak az altatások? Mikor lett könnyebb velük? Második szülés milyen volt? (Nekem első indítással, természetes úton, de nem túl jó élmény.)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!