Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Kihúzásos technikával elkerülhetem, hogy a barátnőm teherbe essen?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Ha megpörgeted a tárat egy coltban, és csak egy töltény hiányzik, elkerülheted, hogy fejbe lődd magad?
Ha mindketten egészségesek vagytok, akkor vagy terhes lesz, vagy nem…




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
13 centi sajnos a péniszem. Azt eltudom fogadni ha valakinek kevés és ez miatt elhagy. De ha rendes vagyok és mindentben igyekszem a naximumot nyújtani (kinézet, belső, életvitel) akkor azért az eljerülhető legalább hogy meg ne alázzatok és ne cikizzetek ?
Sajnos csak 13 centi hosszra, vastagságra 3,5-4. A kérdésem arra vonatkozik, ha kedvesen, normálisan viselkedem az ismerkedés alatt, elkerülhetem, hogy szexnél, mikor meglátja, ne szóljon be például ilyet, hogy "hát ez meg hogy gondoltad?!"?
(Véletlen találkozás elkerülhetetlen havi 1x biztos )
Adott egy pár, akik jól kijönnek egyébként, még az ágyban is, de a férfinak olyan fétise van (láb), amit a nő nem hajlandó a legkisebb mértékben sem kielégíteni. A férfi nyilván nem csalná meg, de egyre jobban hiányzik neki a dolog.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




