Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok! Van köztetek olyan, aki kiéhezettségében vagy épp kíváncsiságból engedte, hogy egy másik srác leszívjon?

Figyelt kérdés

Nehéz volt rávenni magatokat?


Illetve hogy éreztétek magatokat utána? Itt persze nem arra gondolok, hogy "hú mekkorát élveztem" meg "hú de jól szop*tt", hanem arra, hogy okozott-e gondot annak a gondolatnak a feldolgozása, hogy végülis csak egy fiú szájába adtátok a répát?



2015. máj. 4. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Az már rég nem heteró.
2015. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, az embernek szerintem többek között erre is szolgál a keze :D
2015. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kéz se szívni, se nyelni nem tud. :)
2015. máj. 4. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért veled ez történt? Gondolj ara, hogy mindkettőtöknek jólesett. Ha valaki ezt teszi, szerintem már nincs utána nagyon kétségbe esve.
2015. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
96%

Én engedtem, de nem is vagyok hetero :)

Viszont egy elvileg hetero haverom engedte nekem. Aztán ki tudja, hogy mennyire hetero (elvileg NAGYON) :)

2015. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Aki NAGYON hetero az általában csöppet sem az, csak még nem tudja :D
2015. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én engedtem, üthettek is, de nem volt rossz, sőt !
2016. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%
Mint csaj azt mondom hogy álltalában a saját nem jobban tudja mikell a másiknak mint ellenkező nemü társaik:) nem gáz manapság már minden elfogadott
2017. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A haverom még tinédzser korunkban egy hajléktalannak megengedte. Csak tényleg bulibol..
2020. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!