Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, tetszik, ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tetszik, ha a lány szeret uralkodni az ágyban? Mi az, ami már túl sok nektek?

Figyelt kérdés

Hétvégén lovagló pózban szeretkeztünk barátommal, a két kezét a feje fölött összekulcsoltam,és nem engedtem mozdulni sem, így végig én irányíthattam,és imádtam.

Milyen lehetőségek vannak még ilyen helyzet kialakítására? És mi az,amit már nem csinálnátok szívesen?


Köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat,előre is :)

19L


2015. máj. 18. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam pl. a hátsó bejárat tabu.
2015. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekem iszonyat bejön :)


A legjobb, ha kikötöz és az arcomra ül, úgy nyalatja magát, amíg többszörös orgazmus nem lesz. Engem meg csak felhúz, kényeztet, de nem hagy elélvezni, és ezt órákig tudja játszani, iszonyat "kegyetlen" módon :)


Bírom azt is ha parancsolgat közbe, meg flegma, vagy gonoszkodik, kínoz, egy kis fájdalom is jöhet.


H mi a túl sok az teljesen egyéni, és a párodtól kell megkérdezni, illetve szép lassan kitapasztalni. Nekem például elég magasan van a határ, bár még kezdők vagyunk, lightosan toljuk, de sokmindent kipróbálnék, főleg azt, h a barátnőm megaláz rendesen, stb. Erre sztem nektek kell rájönni, h mi a határ, bár a BDSM-ben ponthogy a határok feszegetése a legizgalmasabb :)


23/F

2015. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Mostanában inkább a fordított felállást preferálom:)
2015. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ülj az arca fölé, és nyalasd ki magad vele. közben akár össze is lehet kötözve a keze.
2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!