Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolat, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, a barátom nem tud elélvezni semmitől. Hogy hozzam fel neki a témát, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy nem rég óta kapcsolatban vagyok egy 22 éves sráccal, szeretjük egymást, tényleg minden nagyon szuper, egyet leszámítva: az eddigi együttléteink során egyszer sem tudott elélvezni.

Előttem sok nővel volt együtt(kb 30),és elmondása szerint egyszer sem élvezett el a gumi miatt,mert őt az zavarja.

Mi gumi nélkül csináltuk, és hiába kényeztettem orálisan is rengetegszer, egyszerűen nem megy. Pedig látom rajta,hogy élvezi. Engem nagyon bánt a dolog, mert azt szeretném,hogy neki is nagyon jó legyen, viszont nem tudom,hogyan hozhatnám fel neki ezt a témát,anélkül hogy megsérteném.


2015. máj. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de nekem a párom minden témát felhozhat, nem fogok megsértődni. Egyébként neki kellene észbekapnia és meglátogatni egy orvost.
2015. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Igazad van, de ahogy említettem, még elég friss a kapcsolat, és nem tudom,hogy hogyan reagálna ha előállnék ezzel a kérdéssel neki.

2015. máj. 18. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem pont ugyan ez a bajom, volt több barátnőm és a egyikkel sem tudtam elélvezni, még a jelenlegi 4évessel se. én nagyon gondolokodom már egy szexuálpszichológuson. 23/F
2015. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező és #3as válaszoló! Változott azóta a helyzet? :)
2021. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!