Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idősebb pasinak aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb pasinak aki elmúlt negyven egy fiatal huszonéves lány egyértelmű jeleket küld arról hogy tetszik neki a pasi akkor a pasi azt gondolja hogy a csajnak apakomplexusa van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de tudja hogy szexelni akar!
2015. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Lexarjuk,hogy milye van a csajnak. Megdugjuk és kész :D
2015. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mije ...
2015. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát akiket ismerek, a barátnőim nem szeretik az idősebb pasikat. szoval ha valaki szereti őket az valószinüleg apakomplexusos...
2015. máj. 21. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, hogy a férfinak mije van: hatalmas mázlija! :-)
2015. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

A pasim pontosan kétszer annyi idős, mint én és nagyon szeretjük egymást. Apámmal teljesen jó a viszonyom, mindig is az volt, soha nem volt semmilyen (komolyabb) probléma ilyen téren a családban (válás meg ilyenek). Maximum annyi, amennyi bármely családban előfordul. Szóval nem hiszem, hogy apakomplexusom lenne, sőt, nem is kifejezetten az idősebb férfiak vonzanak, valszeg akkor is együtt lennénk a mostani párommal, ha nem lenne ez a korkülönbség, mivel a kapcsolatunkban ez nem számít.

DE

Van egy barátnőm, akinek a szülei elváltak, mikor kislány volt, ő az anyjánál maradt nehéz anyagi körülmények közt, és az apjával is tartotta valamennyire a kapcsolatot. Az apuka az évek során egyre lecsúszottabb alak lett (alkohol) szóval sosem volt egy jó példa a lány számára, nem volt, akire felnézzen, igazából emiatt sosem volt igazi "apukája" (és ebben anyuka sem segített, ő is sok jöttment alakkal jött össze az évek során). Most egy jóval idősebb pasival jár. Ez még nem biztos, hogy apakomlexus, de már eléggé gyanús.

Következmény: a körülményektől függ, nem érdemes általánosítani.

25N

2015. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a férfi mit gondol, de magamból indulok ki, ha tetszik egy idősebb férfi, az nem az apakomplexus miatt van, mivel nincs is, apa mellett nőttem fel. Igaz, hogy 16 éves koromban elhagyott, de fél évre rá anyumnak lett új párja. Szóval hanem mert férfiasabb az arca. 25-30 felett kezd el férfiasodni a pasik arca és az én szememben az a vonzó. 21l
2015. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Macnab ***** válasza:
76%
A fiatal lány tudja az idösebb férfinak már van egzisztenciája,nem fiatal húszéves aki kefélni,szexelni akkar,a tapasztalt férfi szeretkezik...és nem csak erröl szól a kapcsolat..egy huszévesel én is ellenzék..mindenki megkapná amire vágyik...
2017. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim közt 10 év volt a korkülönbség. Nyilván apám volt idősebb, már ezt is elképedve nézték sokan a vidéki kisvárosban, ahol felnőttem.


Azóta találkoztam párokkal, ahol a nő idősebb. Nem kevéssel! 15-20 évvel.


Egy jó karban lévő negyvenes pasas simán összejöhet egy huszonéves lánnyal. Nem a negyvenes lakótelepi alkeszokra gondolok, hanem mondjuk egy jó egzisztenciával rendelkező negyvenes pasas, akinek jó szakmája van (orvos, ügyvéd, bankár, mérnök) tetszhet egy huszonéves lánynak, mert tapasztalt, elért már valakit, tudja mit akar, lenyugodott, nem a bulikázáson jár az esze lehet, nem elszórja a pénzt, hanem a jövőjére gondol, befektet. Lehet vele értelmes programokat szervezni, utazni. Érdekes barátai vannak, nem bulihuligánok.


Egy ilyen egyetemen frissen végzett lány mondjuk a munkahelyén simán felfigyelhet egy idősebb kollégájára

Ez nem apakpmplexus és még csak azt se jelenti, hogy az adott lánynak minden negyvenes pasi bejönne. Egyszerűen az adott személy jön be neki.

2021. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az apakomplexust meg mas pszichológiai kifejezéseket előszeretettel dobálnak emberek manapság. Nem minden rossz ember pszichopata, nem minden szexet kedvelő nő nimfomániás és nem minden idősebb férfival járó lány apakomplexusos.

Nem kellene látatlanba diagnosztizálni embereket.

2021. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!