Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tetszik nektek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszik nektek, vagy furcsának találjátok, ha egy fiú nem dohányzik?

Figyelt kérdés
Ma már szinte minden fiatal ezt teszi. Itt főkent egy divatosabb, "menőbb" srácról van szó.

2015. máj. 22. 03:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Sokan menőzésből csinálják, ez sok mindent elárul az illetőről, de pl, ha valaki napi 12 órát robotol utána szív, azt teljes mértékben megértem, de menőzésből.. a leggusztustalanabb dolog.
2015. máj. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

utálom a cigit

szal az én pasim ne dohányozzon

ha dohányzik esélytelen nálam...

2015. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Én partidohányos vagyok de szeretem ha a pasi nem gyújt rá
2015. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Rosszul vagyok a cigaretta füstől.Szóval a közelembe ne jöjjön senki cigarettával mert elküldöm melegebb ékhajlatra.

Ha én sem dohányzom akkor szerintem a pasim se dohányozzon.Aki meg dohányzik keressen magának dohányost.

2015. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kovpet ***** válasza:
44%
Normális ember nem dohányzik.
2015. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem attól lesz menő valaki mert dohányzik!!!!
2015. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem szeretem a dohányos fiúkat.

bár ez nem kizáró tényező.

ha dohányzik akkor kimegy és kint gyújt rá a teraszon, csukott ajtónál.

a mostani párom is dohányzott régebben, de abbahagyta, már 5 éve nem dohányzik. - így sokkal jobb ízű a szája és a lehelete, és természetesen a testének az illata is.

2015. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem az okból nem tetszene, mert én dohányzom. nem menőzésből, hanem mert jól esik. egy nem dohányos nem tudja megérteni azt az érzést szerintem, hogy nekem most muszáj rágyújtanom. meg valószínűleg zavarná a füst, és hogy cigiszagom van, így nemdohányos nem is kezdene velem. ez ilyen :D

20L

2015. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 paradicsom31 ***** válasza:

Utálom a cigit, utálom, ha a közelemben szívják.. Utálom ezt a fajta embert, amit leírtál.. "menőbb, divatosabb és cigizzen".. ezek azok, akik bunkók is.. többségben.


Én nem cigizek, én olyannal nem is ismerkednék, akiről tudom, hogy szívja. A párom sem cigizik.

2015. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
19%
En jobban vonzodok olyan pasikhoz, akik cigiznek... Neha Neha en is ragyujtok
2015. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!