Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a nehezebb szitu,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nehezebb szitu, lányok? Fiúk, melyiket tekintitek normálisabbnak, melyik szimpatikusabb nektek?

Figyelt kérdés

Későbben érő lány, 22 évesen kezd el érdeklődni a kapcsolatok és szexualitás iránt. Egy év alatt már annyira megkívánja, hogy hetente többször is álmodozik, de nem ismer meg olyat akivel minden jó legyen, csak mondjuk 27-28 évesen. Addig szűz marad, és álmodozik egy erős kapcsolatról, szellemi, érzelmi és testi harmóniáról, intimitásról stb..

Minden energiája ebbe fullad bele, nem tud társaságban ellazulni, szórakozni.


Ugyanaz a lány, de 24 évesen türelmetlenségből, és a félelem miatt, hogy később még nagyobb hátrány lesz, elveszíti a szüzességét, de nem tiszta, kölcsönös szerelemből. A fiú nem ígér előre semmit, 1-2 hónapon belül szétválnak az útjaik. A lány, mivel kötődő típus, még nehezebben tudja elengedni, mint összefekvés előtt, és személyisége, érdeklődése miatt csak évek múlva ismerkedik meg az igazival. Közben hiányzik a társas élet, magányos, és a szexuális étvágya is megnő az első tapasztalat miatt.


Mindkét forgatókönyv nehéz, de kíváncsi vagyok ki hogy éli meg, a melyiket hogy értékelik a fiúk.



2015. máj. 25. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az első rosszabb. Ennyi idősen már nem fognak vele olyan finoman bánni, az ilyen korú (28+) pasik már élvezni akarják a szexet, nem tanítgatni.

25F

2015. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hát attól, hogy nem szűz, attól még tapasztalatlan lesz a szexben is, kapcsolat terén is a lány. Tehát mindenképp későn, tanul bele a dolgokba igazából. (Egyébként a lánynál idősebb férfiakról lenne szó, az egykorúak szinte esélytelenek.)
2015. máj. 25. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Lehet. De ha már próbálta akkor csak annyi hogy idő kell még beleszokik. De ha szűz, akkor eleve később jut csak el oda hogy legyen szex, akkor is vigyázni kell, mert még nagyon szűk stb.

25 vagyok, de már én sem vágyom ilyen szerepre. Szeretek durvulni, nyomni keményen, nem pedig egy szűz lány lelkét pátyolgatni, hogy jó lesz és ugyan lépjen már ki a bugyijából...

2015. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:
74%

Jó, és most hány éves a lány?:)

Egyik eset se normális, és ha folyamatában kérdezett volna a lány, segíthettek volna neki nagyon sokan ellazulni, átértékelni a gondolatait.

Elsőnél tök jók az álmai, hogy erős kapcsolatot akar, szépen leírtad nagyon. De miért kell ebbe ölni minden energiát? Miért jönne ezzel, hogy nem tud társaságban ellazulni? Plusz a másik verzióban sem tud, akkor ez egyáltalán nem függ össze a 2 két esettel, a lány egyszerűen nem tud társaságban ellazulni, más, talán komolyabb problémái vannak amik ezekhez a gondolatokhoz vezettek. És ez kihat a kérdésben felvetett dolgokra is. De teljesen más problémák, amivel szembe kell néznie mind a két esetben.


A második se túl normális. Félelemből ne feküdjön le senki. A kapcsolattól még nem is lenne baj, 1-2 hónap alatt is lehetne kölcsönösen figyelni egymásra, és nagyon jó szexuális élményeket összehozni, őrülten jó tapasztalatokat gyűjteni, boldogan elválni. Picit nyitottabb volt a lány, nem várta az igazit, de tapasztalatokat szerzett és előrébb van.

Viszont, hogy ilyen rosszul jött ki az egészből és ez már megint kihat minden másra is, az szintén nem normális, és szintén egy teljesen más probléma miatt jön elő...

Már azt a pár hónapos kapcsolatát se tudta normálisan terelgetni, irányítani a lány, nem tudta kihozni belőle a legjobbat, itt komolyabban le kell ülnie a lánynak és átgondolni a dolgokat..:)

2015. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
74%

Nekem szimpibb az első talán. De alapból egy ilyen lány nagyon kedves és aranyos lehet ("kötődős típus).


Viszont a második esetben se lesz szerintem tapasztaltabb, 1-2 hónap az semmi, szóval ezzel nem szerez "előnyt".


Amúgy nehéz a helyzet :/ én fiúként elvesztettem 22 évesen, mert már úgy gondoltam, hogy ha eddig nem találtam meg az igazit, akkor nem biztos, hogy meg fogom és minek tartogassam (egy lány barátommal vesztettem el, aki kicsit lazább ilyen szempontból és nem volt barátja épp) neki is jó volt és nem mondtam el neki, hogy szűz voltam, nem is jött rá :D


Szerintem, ha nagyon kívánod a szexet és nem akarsz már várni, akkor valami jó baráttal csináld, akiben megbízol :)

2015. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%

előző vagyok:

most 23 vagyok és még mindig ugyanúgy álmodozom a szerelemről, arról, hogy találjak egy kedves aranyos lányt, akivel mindketten szeretjük egymást :)

2015. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még.


1-3.: Ment a zöld kéz, bár őszintén, nem ezt akartam volna hallani. Elfogadom a te nézőpontodat, de remélem nem igaz az általánosításod. Szoknyapecérnek tűnsz, csak "használni" tudod a nőket - bocs, ha alaptalanul ítélkezem.


4. Igazad van, az ellazulás nehézsége (társaságban és általában az életben) és a "ez már megint kihat minden másra" effektus (túlagyalás, ragaszkodás, stb) az nem függ össze a két esettel, az a lány személyisége miatt van. A kérdés az, hogy ilyen esetben melyik lenne a jobb eset a fejlődés (min. nem tovább romlás) szempontjából.


5-6.: Élesben nem kívánom a szexet, inkább rettegek tőle. Inkább az intimitás, közelség, szeretet, kötelék kell. Ha ez nincs, akkor képtelen lennék levetkőzni valaki előtt, hát még többre. A masztis fantáziák is ezzel kezdődnek, de így is ritkán fordul elő, hogy tényleg kívánjak egy féfi nemi szervet érzékelni (magamban). Szóval a barátságos dolgot nem tudom elképzelni, én nem kezdeményezném, s a barátság is tönkremenne. A 2. esetben felvázolt lehetőség szereplője nem egyszerű barát, bonyolult sztori.

2015. máj. 25. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
ez esetben szerintem ne erőltesd a másodikat, mert nem éreznéd jól magad, előnnyel meg nem jár szerintem. Amúgy fura, de én is amikor szerelmes vagyok, akkor nem jár a szex az eszemben :D csak az hogy megöleljem, vele legyek, összebújjunk, megcsókoljam, ilyesmi :)
2015. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a két verzió játszik, mindenképp az elsőre szavazok. A szex ráér akkor, amikor megtalálod az arra alkalmas partnert. Ha ez véletlenül nem jön el, akkor nem vesztettél semmit,ha viszont a másodikat választod, alig hiszem, hogy az önbecsülésed ép bőrrel úszná meg a történetet.
2015. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!