Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok? Párommal most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok? Párommal most fogunk először együtt aludni. Szexelni természetesen már szexeltünk de együtt aludni még nem. A kérdésem az hogy ha feláll miközben össze bújva alszunk az nem ciki?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni fiúk? Lányok nektek ez zavaró vagy egyéb?
2015. máj. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, ez teljesen természetes és szerintem abszolút pozitív, jó kis szex lehet belőle!:)
2015. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát azért ez nem semmi egy probléma

szerinted kifog nevetni az a lány aki elvileg téged szeret, egy olyan dologért ami azt mutatja hogy te kívánod őt??

ha feláll akkor miért nem szexelsz vele? vagy itt most csak szigorúan alvás lehetséges?

2015. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sértve érzem magam, ha a páromnak nincs merevedése :)
2015. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 07Droid válasza:
Akkor lenne baj ha nem állna fel amikor hozzá bújsz!
2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert te egy igazi nő vagy 3-as :)
2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

En imadom ha alvasnal erzem ha a parom esetleg felizgul. Olyankor jobban odabujok hozza es ha nem vagyunk almosak teszunk az ugy erdekeben :)

18/L

2015. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak alvás lehetőség van, de speciel arra gondoltam hogy már meg volt a mai adag és utána alvás közben merevedésem lesz. Nem a ciki dolog miatt hanem az lenne a kérdésem inkább hogy ez zavaró a lányoknak vagy annyira nem? De nagyábból meg kaptam a választ. Köszi everybody
2015. máj. 25. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki? :D én imádom, ahogy áll a barátom farka, szeretek úgy elaludni, hogy markolom.. :D meg a reggeli merevedést is imádom :3 (jó kis ébresztő szex :D)

20L

2015. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!