Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az ha ránézek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha ránézek egy lányra vagy egy pucér nő képére akkor nyomást érzek a mellkasomban, "összeszorul a gyomrom"?

Figyelt kérdés
ja meg ha netán ki akarom v**ni akkor nem áll úgy minta a cövek
2015. máj. 26. 15:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
máskor nem volt ilyen probléma
2015. máj. 26. 15:58
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy valahol mélyen annyira benned van ez a megfelelési kényszer hogy ettől leblokkolsz kicsit? Nem tudom mennyire vagy tapasztalt vagy sem, de ezt egy sikeres szexuális együttlét szerintem feledtetni tudja vagy csak dob az önbizalmadon :)
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Barátnőm még nem volt, néha önkielégítést végzek. Remélem ettől nem leszek meleg. Ez előtt még nem volt ilyen probléma. (köszönöm a válaszod)
2015. máj. 26. 16:12
 4/11 anonim ***** válasza:
(2es vagyok) ettől még nem leszel meleg, ennek inkább lelki okai vannak szerintem. Hidd el, amint lesz egy barátnőd el fog múlani :)
2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó lenne, am kicsit visszahúzódó személy vagyok, ja igen az mondjuk közrejátszhat, hogy 3 lány már kikosarazott?

:/

2015. máj. 26. 16:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez előtt még úgy gondoltam hú de jó lenne egy barátnő, de most ez a gondolat elszállt, de nem tudom miért. :/
2015. máj. 26. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor máris megvan az ok, ne stresszelj rá a csajozásra, nem tudom hány éves vagy, de biztos hogy még bőven ráérsz aggódni miatta. Csak fogd fel lazán a dolgokat és hidd el hamar sorban fognak állni a lányok előtted. (még mindig 2-es vagyok :D)
2015. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(19f) Oké, köszönöm a válaszokat. Am de ez a "kikosarazós" story nem is most volt hanem kb éve ezek szerint csak most értettem meg igazán? (Remélem érted mire gondolok)
2015. máj. 26. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
ez bármikor felbukkanhat, akár évek múlva is. De tényleg csak azt tudom mondani, hogy azonnal el fog múlni, ha lesz egy biztos párkapcsolatod. igaz, hogy alig 4 évvel vagyok idősebb nálad, de éppen ezért tudom hogy amint egy lány eléri a huszonegy-néhány éves kort már közel sem ezek a tipikus nagymenőkkel kezdenek el foglalkozni, hanem észreveszik a körülöttük lévő kicsit csendesebb fiúkat is. semmi nincs veszve :)
2015. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, még1x köszönöm szépen a válaszod, és igen ahogy még az első hozzászólásodban írtad, igen lehet túlságosan meg akarok felelni. Mindig bennem van a "félsz" ha oda kerül a sor hogy teljesíteni kell akkor nem tudok és ez rossz fényt vetne rám.
2015. máj. 26. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!