Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha lenne Gyk-s szépség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne Gyk-s szépség verseny ti be neveznétek? :D

Figyelt kérdés
Nagyon sok szép lány rak fel itt magáról képet mert elégedetlen magával pedig simán indíthatnánk nekik egy szépség versenyt :D

2015. máj. 29. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem vagyok szép :D. És ezt most nem álszerénykedésből, de tényleg nem (jó, nem vagyok bányarám kategória sem, szemeim, ajkaim, hajam elmennek, de az alkatom, bőröm nem vmi szép, lóg a mellem, és arcra is vannak nálam szebbek). Van ezer szebb lány.

(képet nem küldök, és a leírtak ellenére van párom -nem értem az ízlését, nem mintha bánnám :D-, szóval privátot sem kérek)

2015. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

MI lenne, ha nem mindenhol mindenki azt írná, hoyg "privátot nem kérek"? Nem mintha írni akarnék bárkinek is, de már unalmas minden második kérdés alatt ezt olvasni.


Amúgy legyen nevezési díj, és az össze lány nevezési díját megkapja a nyertes.

2015. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem írtam sose hogy privátot, de egy egy olyna kérdésre válaszolván jön legalább 5 levél...


csak én a legtöbbjét el sem olvasom, mert nem zavar.

2015. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12. azért, mert ha nem írom ki, akkor jönnek, és elég érdekesek... az meg zavar, hogy piroslik oldalt a hány üzenetem jött bigyó, tehát kénytelen vagyok elolvasni. Nem írnánk ki sztem, ha a pasik nem szexpartnerkeresőként akarnák használni a gyk-t, és nem minden csajnak írnának, aki egy válasz alapján szimpatikus lett nekik (és nemcsak a szexualitás témakörben feltett kérdésekre).
2015. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!