Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után a hüvelybemenetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után a hüvelybemenetem ég, illetve csíp. Van amikor aktus vége fele is jelentkezik ez az érzés. Nincs hüvelyszárazságom, tehát nem kidörzsölés. Valakibek valami tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
1hêt múlva megyek nőgyógyászhoz, érdemes neki megemlìteni?
2015. jún. 1. 20:40
 1/5 anonim válasza:
Nálam.is ez a helyzet :/
2015. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet. lehet hogy a srác "borostája" :) pl. azt hogy mikor egy fiú odanyomja magát és nem ki be húzgálja hanem így benyomva "mozgatja" hogy téged jobban izgasson... na akkor friss néhány napos durva szőr kidörzsölhet szerintem.
2015. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül mond meg neki, hogy van ilyen érzésed. Lehet, hogy fertőzés.
2015. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy mond meg az orvosnak, mert akkor eleve úgy vizsgál, megnéz fertőzésre is.

Mert ez akár lehet fertőzés is. De lehet allergia, irritáció meg még sok más dolog.

Ami a lényeg, hogy nem normális, ha csípő, égő érzést érzel és hogy pontosan mi a bajod, azt meg csak orvos tudja megmondani!

2015. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze mindenképpen mond el, de nem biztos, hogy fertőzés. Nálam ugyanez volt, megpróbáltuk latex mentes gumival, azóta semmi para. Lehet Neked is a latexxel van problémád, csak nem tudtál eddig róla. :)
2015. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!