Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok magamnak úgy párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok magamnak úgy párt komoly kapcsolatra vagy akár házasságra olyan igénnyel, hogy teljesen szex és testiség mentes legyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, lehet akár meddő is, mert gyereket is örökbefogadással tudnám csak elképzelni.

Van olyan nő, akinek hasonló vágyai vannak?


26/F



2015. jún. 2. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Magyarán akkor egy barátot keresel, akivel együtt élhetsz?
2015. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nézz szét az aszexuális fórumokon, ott tuti találsz.
2015. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

A feleségemet akarod???


Egyébként az esküvő után a legtöbb nő ilyen lesz, úgyhogy találomra is választhatsz. Nem kell keresgélni.

2015. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem barát kell! Párt akarok, csak szex nélkül akarom a kapcsolatot és ha úgy alakul, akkor a házasságot.


Sokan mondják, hogy egy kapcsolat alapja a szex. Szerintem tévednek, nem jó dolog, időpocsékolás csak. Nem értem, miért vannak úgy odáig meg vissza sokan a szexért, semmi jó nincs benne. Más értelmes dolgot is lehet addig csinálni.

2015. jún. 2. 12:48
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor még nem volt részed jó szexben, mivel teljesen kielégíti mindkét felet, hidd el. Szerintem a világ legjobb stresszoldója egy órára kizárni mindent az életből és csak sodródni a hullámokkal.
2015. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kétszer próbálkoztam szexel. Az első az volt, mikor egy buliban a WC-be vitt be a hölgy, de a utána elég nehezen állt neki a dolognak, mert kicsinek találta, viszont azt mondta, ha nincs jobb, jó ez is. Csináltuk, de csak magömlésem volt, semmi mást nem éreztem sem érzelmileg se semmi

Második a parkba egy eldugott helyen csináltuk (szintén buli után), ő már meg volt elégedve, de ismét azon kívül, hogy magömlésem volt, semmilyen más érzés nem volt, csak hogy lüktet a péniszem.

Máskülönben maszturbálásnál is kb. mindig ez volt, magömlés és kész.

Már mondjuk fél éve nem maszturbáltam, és kiegyensúlyozottabb vagyok, mit akkor. Akkor állandóan feszült voltam, ideges, érzelmileg labilis. Valahogy nyugodtabb vagyok, nyugodtabban is alszok. Önkielégítés után volt hogy egész éjjel csak forgolódtam.

Úgyhogy szerintem semmi jó nincs benne, sőt... inkább rossz hatással van az emberekre.

2015. jún. 2. 13:04
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Két rossz tapasztalatból, ráadásul rossz partnerekkel, szerelem nélkül, sikerült leszűrnöd, hogy a szex rossz!

Gratulálok, te vagy a nap zsenije!!


Tudod más az, mikor buliban megd..g.atod magad egy ismeretlennel és más az, mikor olyan valakivel csinálod, akibe fülig szerelmes vagy, és nem holmi parkban meg wc-ben (micsoda romantikus helyszínek), hanem mondjuk a négy fal között, gyertyafényben, halk zene mellett csináljátok!

Teljesen más az összkép és a hangulat!


De biztosan találsz majd ilyen személyeket!


De egyébként meg úgy viselkedsz, 26 éves létedre, mint egy kis tini! 2-szer pofára estél, és inkább feladod és a padlón maradsz, ahelyett, hogy talpra állnál és tovább keresnél egy olyan lány után, aki megmutatja, hogy mi az IGAZI SZEX! Mert amit te átéltél, azt nem nevezhető annak!

A maszturbálás és a szex két külön dolog, és mind a kettő más-más érzést takar!


De a te dolgod, a te életed! Csak próbálom felhívni a figyelmedet, hogy nem a legjobb módszert választod azzal, hogy feladod, mert kétszer nem sikerült és rossz volt.

2015. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

szóval volt két elég sz\r élményed elég béna helyszíneken elég gáz emberekkel és elkönyvelted, hogy te soha többet nem akarsz?

Nem történt még meg veled, hogy megettél egy lejárt, penészes kebabot és megfogadtad, hogy soha többé nem eszel ételt?

2015. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért kell házasság?Élettársi kapcsolat nem lenne elég?
2015. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, mivel házassági anyakönyvi kivonat kell az örökbefogadáshoz. Illetve azok nagyobb eséllyel kapnak gyermeket.
2015. jún. 2. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!