Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok magamnak úgy párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok magamnak úgy párt komoly kapcsolatra vagy akár házasságra olyan igénnyel, hogy teljesen szex és testiség mentes legyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, lehet akár meddő is, mert gyereket is örökbefogadással tudnám csak elképzelni.

Van olyan nő, akinek hasonló vágyai vannak?


26/F



2015. jún. 2. 12:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
orvos látott már? de nem bunkóságból kérdezem, lehet hogy nem megfelelőek az idegek a péniszedbe, ezért nem élvezed.
2015. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Látott már nem is egyszer orvos, csak nem emiatt.

Tüdőmmel kapcsolatban vannak problémák, 20 éves korom óta vérnyomáscsökkentőt szedek napi szinten, kb. másfél hónap múlva műteni fogják az orromat.

Sokan mondták már, hogy mozgó kórkép vagyok, de ez van.


Amúgy meg nekem is tetszenek a szép lányok, a második lány is egy eléggé szemrevaló teremtés volt, a merevedéssel nem volt gond, tehát nem vagyok impotens. Csak valahogy nem élveztem a szexet vele.

2015. jún. 2. 14:02
 13/18 anonim válasza:
11-esnek igaza van. Ha nem érzel semmit az ejakuláció alatt, akkor baj van az idegpályáiddal.
2015. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
7%
találhatsz, egy ugyanilyen elkorcsosult senkit
2015. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt mindenki csak leszólja hogy "nem normális" csak úgy közölném hogy nem egy aszexuális ember van a világban és nem is ritka a dolog. Szóval szerintem ismerkedhetsz bátran, biztos találsz ilyen lányt.
2015. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
A leírásodból azonnal kiderül, hogy ez egy pszichológiai probléma. A helyedben felkeresnék egy jó szexuálpszichológust.
2015. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudod velem hasonló a helyzet ,csak lányban. Én is fel tudok izgulni -nagyon is- csak a lényeg nem megy. De ahelyett, hogy emiatt hagynád az egészet a francba, inkább valammiféle megoldást kellene találni. Egyetértek azzal, aki írta, hogy pszichológiai oka is lehet akár (magammal kapcsolatban pl. biztos vagyok benne), próbáld meg azért előbb kideríteni, mitől lehet ez
2015. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert a szex hozzájárul a teszi, lelki, mentális egészséghez. A jelek szerint nálad valami hibádzik. A keress fel egy pszichológust pedig tényleg nem cseszegetésnek kell felfogni, hanem jótanácsnak.
2015. jún. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!