Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az hogy néha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy néha nagyon kivánom a szexet, néha meg majdnem undorodom tőle? 24F

Figyelt kérdés
Egy ideje jelentkezett ez a probléma,nem tudom mitől lehet!Néha megveszek a nőkért,néha meg annyira hidegen hagynak hogy az hihetetlen!Lehet túlzás az undor,de majdnem az az érzés!

2015. jún. 2. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

ezek szerint nem vagy tisztában a szexualitásoddal. könnyen lehet hogy homok vagy

hippimetál

2015. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
hormonok
2015. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

depressziós is lehetsz,

van olyan depresszió is ami alkalmanként jön elő,

2015. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

elég gáz

én ha meglátok egy szexi férfit sose undorodok tőle

2015. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
gáz vagy nem gáz,nem kellene itélkezni!gond van,az tény...de tisztában vagyok a szexualitásommal,mindenesetre kiábrándító helyzet.
2015. jún. 2. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Az nem normális, agyilag kissé... ja agyilag semmilyen, mert agya nincs, aki erre azt írta, hogy ez gáz...

Ne hallgas rá, Kérdező. NEm vagy gáz. Ennek ezer oka lehet, leginkább lelki okok. Jobban át kellene látnunk a problémát, hogy erről a NORMÁLIS emberek véleményt alkothassanak.

Volt ennek valami előzménye? Rossz élmény még régebben (tudom, írtad, hogy csak most jelentkezett, de még akár 10 évvel ezelőtti esemény ios befolyásolhat) Konkrétan mitől undorodsz? Ha elképzeled az aktust, vagy magától a női nemtől?

2015. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden ember életében lehetnek hosszabb, rövidebb hangulatváltozások. Senki sem vágyakozik folyamatosan, főleg akkor, ha elégedett az élete és rendezett a lelki állapota. Az a szerencsénk, hogy választhatunk vonzó és ellenszenves emberek között, akár nőként, akár férfiként.
2015. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Néha visszajön a vágy...eltudom simán képzelni az aktust is vágyakozom nagyon,később meg ez megváltozik,s néha néha majdnem undor fog el...ha fantáziálok!Régóta már lelkileg nem vagyok jól,tövábbá nulla önbizalom,önbecsülés...a nőknél sikertelenség,meg gátlásos is vagyok,s nem merek lépni!De ami most jelentkezett ez nagyon nagyon frusztráló,kiábrándító,s az életkedvem is elment!Már régebb óta szorongok,depressziós fázisaim is vannak...lehet az is hozzátett ehhez,most meg már tetőzött a dolog.
2015. jún. 6. 14:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Most ettem meg kb. 10 db palacsintát!

Rá sem bírok nézni!

2015. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Tévedtem, egyet még sikerült magamévá tenni!

A nőkkel is így vagyok.

2015. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!