Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked tetszik ha 1lány büszke....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked tetszik ha 1lány büszke. magabiztos, konok, de elképesztően szép, domináns és ha kell átgázol akárkin?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek a tulajdonságok mind egy emberben... Aki épeszű az messze elkerül egy ilyen csajt
2015. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok egyedi!
2015. jún. 2. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem lenne konok, jó lenne mert akkor lehetne vele egészségesen vitatkozni, VITATKOZNI nem veszekedni, de így felejtős mivel a leírtak alapján az önfejű jelző is mehet rá, az ilyenekkel meg szóba sem állok akik azt hiszik, hogy ők mindent jól csináljak és mindent tudnak :D
2015. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

minek? most a párnák közé nyomva keményen farkalva,vagy a mindennapokban érvényesítve magam tanulná meg hogy ezek a tulajdonságok a lány kivételével,mind rám illenek inkább

de tetszik ha más nő társaival gonosz,és eltapossa őket.

Nem tudom miért izgató,a kegyetlenség.Mindig is az volt.

Azt szívesen látom másokon végrehajtva :,D

2015. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyedinek egyedi, de rossz értelemben.
2015. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elegant Man névvel okoskodni!Az ilyenekra szoktam rálépni!!!
2015. jún. 2. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyedi bizony. És kiállhatatlan,elviselhetetlen. Így a kutyának nem fog kelleni
2015. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ha 1lány büszke. magabiztos,"


Eddig oké.


"konok, de elképesztően szép"


Legyen szép, persze, de a szépség még nem feledteti el velem a súlyos jellembeli hibákat, mint pl:


"domináns és ha kell átgázol akárkin?"


1. Nem szeretem ha uralkodnak rajtam

2. Nem szeretem ha átgázolnak rajtam (te írod hogy akárkin, akkor én miért lennék kivétel?)

2015. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"és ha kell átgázol akárkin?"


Sz@r lehet így élni, nem irigyellek.

2015. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!