Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek egy cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek egy cuckold fétissel bíró pasi lehet tökéletes társ számotokra, ti eltudnátok képzelni ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmiképp nem szeretném, ha a párom nézne, miközben mással vagyok együtt... vagy ne legyen ott, vagy ha ott lenne, legyen aktív résztvevő! :D
2015. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem minden cuckold csak nézni akar. Például számomra csak a tudat szükséges hogy a párom van mással is ,de nem fontos hogy jelen legyek de ha mégis ott vagyok szívesen beszállok én is a kedvesem vágyainak minél teljesebb kielégítésébe.
2015. jún. 4. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot, mert egyáltalán nem vágynék ilyesmire.
2015. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Èn biszex vagyok komoly kapcsolatot csak pasival tudok elkèpzelni viszont szexuàlisan szüksègem van rà hogy időnkènt nővel is legyek szóval csak olyan pasit tudok magam mellè elkèpzelni aki ezt elfogadja...az is belefèr hogy a jelenlètèvel és rèszvètelèvel törtènik a dolog...viszont ha szeretek egy pasit màs pasira egyàltalàn nem vàgyom....
2015. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4:Azt gondolom egy ilyen kapcsolat jó alternatíva lehet egy cuckold fétises pasinak,mert nekem egy ilyen általad említett felállás bőven kielégítő lenne. Szívesen be is szállnék de csak a barátnőm örömére mert kapcsolatban én nem vágyok másik lányra is.
2015. jún. 4. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék bele. A párom küldeném melegebb éghajlatra ha ilyesmivel jönne.
2015. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nahát, eddig nem is ismertem ezt a szót, és most rájöttem, hogy én is ilyen vagyok :) Vagy legalábbis hasonló. Sosem csináltam még, csak fantáziáltam róla, de szívesen belemennék egy ilyesmi kapcsolatba. Mármint olyanba, ahol én és a párom is kölcsönösen 'félrelépnénk', és mindkettőnket felizgatna a dolog. Felemás helyzetet -ahol az egyik fél hűséges, a másik nem- viszont nem hiszem, hogy bevállalnék. (35/N)
2015. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig izgi lehet. :)
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!