Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves fiú vagyok, testépítő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, testépítő,20-21 cm-es méretem van, sokak szerint helyes vagyok, mégis csak 2 barátnőm volt eddig. Normális ez így?

Figyelt kérdés

6-7 lánnyal voltam már együtt, de csak 2 tartós kapcsolatom volt, csak velük feküdtem le.

Az összes barátnőmet én dobtam, mindig azért, mert nem feleltek meg az elvárásaimnak.

Nem vagyok egyáltalán nagyképű, inkább szerényebb típus vagyok, humoros, tisztelem a nőket, mindig jól bánok velük, az összes barátnőmnek megadtam mindig mindent.

A korosztályomhoz képest jobbak az anyagi körülmények is, ezért nem sajnálom senkitől a pénzt, de nem is vágok fel vele, szóval, teljesen normális felfogású embernek gondolom magamat.

Az egyetlen problémám, hogy nem éltem! A jelenlegi barátnőmmel nagyon szeretek együtt lenni, okos, szép, nagyon szexi, de valamiért mégis azt érzem, hogy az ágyban nem a legjobb. Ez a pici hiányzik nekem.

Nem tudom mit tegyek... Maradjak vele, vagy esetleg szakítsak vele és ismerkedjek, flörtöljek másokkal?

Igazából nagyon vágyok a flörtre, és úgy gondolom, hogy jól az esélyeim is, azonban félek, hogy nem fogok még egy hozzá fogható lányt találni...


Volt már valaminek hasonló problémája? Mit tett és mi lett a vége? Illetve mit javasoltok?


2015. jún. 5. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok egyáltalán nagyképű"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2015. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A semmiből vázoltad fel a jelenlegi problémádat, azt hittem, az egész írás a saját fényezésedről fog szólni.
2015. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk most, hogy elolvastam, arról is szól :D
2015. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
és most a farokméreteddel akarsz itt embert fogni he? :D
2015. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem fényezni akartam magam, de mégis mit írjak ?

A lényeg, hogy könnyen tudok lányt felszedni, de van barátnőm jelenleg.

2015. jún. 5. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"20 éves fiú vagyok, testépítő,20-21 cm-es méretem van"


Nehéz a törpék élete. :(

2015. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Béla1977 ***** válasza:
100%
Szerintem gyúrjál még nekem 41cm méretes van :):)
2015. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bino ***** válasza:

Saját magadnak mondasz ellent.

Fent azt írod, hogy csak 2 komolyabb kapcsolatod volt, aztán meg hogy van barátnőd elég.. Akkor konkrétan mi a kérdés?

2015. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
lopja az én kérdésem! most raktam ki olyan kérdést amiben a mértemről kérdeztem!
2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam semmiben, hencegni sem akarok. 2 barátnőm volt, akivel le is feküdtem, de több lány is volt az életemben.

14 éves korom óta élek szexuális életet, az egyik lánnyal 4 évig voltam együtt, a másikkal 1 éve vagyok...

Mégis hány lánynak kellett volna lennie ezalatt? Amikor szingli voltam, és megtudták a suliban vagy a városban(10 ezer fős városban élek), egyből írtak rám lányok és a suliban is odajöttek hozzám)


Nem társkeresés miatt vagyok itt, jelenleg is van barátnőm!!

2015. jún. 5. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!