Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk várod a megoldást. Nem vagy pöppet életképtelen?:D
2015. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
tanácstalan és zavarodott vagyok csak...
2015. jún. 6. 22:14
 3/83 anonim ***** válasza:
100%
elég bolond vagy haver...de a nőd is. erre inkább nem is mondanék semmit! :)
2015. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
A cuckold amúgy nem arról szól, hogy te magad is ott vagy, és előtted d*gnak?
2015. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, ha most kitalálod, h mégse akkor a barátnőd nem csak őrűltnek, de szeszélyesnek is tart majd... Szerintem max. annyit tehetsz, hogy megmondod utánna, hogy több ilyen nem kell :/
2015. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
81%
émelyeg ettől a témától a gyomrom...hogy lehet valaki olyan fogyatékos, hogy egy kapcsolattal így játszadozik? Előtted dugják a barátnőd? Normális vagy ember? Én azon nyomban kitépném a szívét aki ilyet próbálna a barátnőmmel. De ha a csaj is benne van az is elég szégyen...elhányom magam.
2015. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
Úgy megkenném előtted a bnődet,hogy köpni nyelni nem tudnál.
2015. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem sokat tehetsz.Nyugodj meg!Ha nem tetszik később mond meg neki hogy még egyszer ne csináljatok ilyet.

Természetes hogy parázol.De ha erre vágytál akkor próbáld élvezni. ;)

2015. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez a dolog szerintem nagyon hasónlít a mazohizmusra...
2015. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
66%

#6 igazad van!Miért kell játszani a kapcsolatotokkal?

Én pofán verném az ürgét ha ilyet csinálna!

A nőt meg elküldeném a francba ezek után.Milyen emberek vagytok?!

2015. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!