Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha nem tudtok elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem tudtok elélvezni szextől, akkor mit élveztek benne?

Figyelt kérdés

Mert én azt hallom, hogy imádnak szexelni, dehát orgazmus az nincs...

Csak én vagyok úgy, hogy akkor jó egy szex, ha el is élvezek? :D Én elszoktam. Bár van, amikor nem, akkor meg annyira nem jó :/


2015. jún. 8. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól jó a szex hogy a másiknak örömet okozok vele. Sokkal jobban szeretek pl szopni, mintha engem nyalnak, pedig a nyalástól állandóan orgazmusom van, a szopástól soha. Miért? Mert szeretem a másikat és az okoz a lelkemben kielégülést hogyha ő jól érzi magát. Ennyi a nagy titok.


Nőként különösen fontosnak tartom a másik élvezetét. Képzeld el hogy amikor látom hogy a másiknak orgazmusa van, az nekem ugyanolyan jó, ha nem jobb érzés, mint amikor nekem van.


23/L

2015. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne orgazmus? Nekem van...


Akinek meg nincs... akkor is ott a két test közelsége, az intimitás, az erogén zónák izgatása. Emellett aktus közben elég sok ingert kap a csikló is...


Akinél ezek sincsenek meg, azokat én sem értem, miért csinálják... de akinél ezek adottak, ott a szex ugyanúgy élvezetes, max nem hüvelyi orgazmust ér el, hanem a végén a srác rásegít.

2015. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elején fájt, nem volt orgazmusom, de motivált, hogy barátomnak jó legyen :)
2015. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én végig élvezem az aktust, de nincs orgazmusom csak az orális szextől. De az a vicces, hogy ha választanom kéne a kettő közül, inkább az aktust választanám. (persze az ideális az ha mindkettőben részem van.)


Nem tudom megindokolni, de hihetetlenül élvezetes amikor tövig bennem jár, és sokkal inkább érzem az összetartozást kettőnk között mint amikor nyal vagy én szopom.

2015. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A férfigyűlölő feminista nők nem tudják értékelni az adást, ezért nem élvezik a szexet: [link]
2015. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez egy baromság. Én feminista vagyok de nem gyűlölöm a férfiakat és tökéletesen élvezem azt, ha adhatok.

De azért tedd fel magadnak a kérdést, ha nem járna orgazmusra egy férfi számára a szex, mennyit szexelne. Illetve ha egy lánynak megvan, a barátját akkor is kielégíti orálisan, de az azért ritka hogy a párom engem kielégít majd amikor le akarom pippantani azt mondja: ma ne édes, csak a te örömed elég nekem...

2015. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki beszél orgazmusmentességről? :D Szerintem azért elég sokunknak van orgazmusa szextől.


De ha éppen nincs is: attól még lehet kellemes érzés, hogy a végén nincs kielégülés. Tudod, finom a kaja, amit eszel, attól még, hogy nem laksz tőle jól... És máskor is szívesen kérsz belőle, pedig tudod, hogy ugyanúgy nem laksz tele tőle. Egyszerűen a szex annyira jó, hogy orgazmus nélkül is jó és élvezetes.


Nyilván akkor a legjobb a szex, ha van orgazmus, szó se róla, de azért érzelmek, intimitás, szerelmed közelsége, és igen, a tényleges fizikai élvezet, az mind ott van. Ha állandóan kielégítetlen lennék, az más, az frusztráló, de ha csak néha van ilyen, attól még maga a szex lehet élvezetes és jó.

2015. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem járna orgazmussal egy férfi számára a szex akkor nincs min gondolkodni, mert kihalnánk...
2015. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!