Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ö hibája hogy nem birtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ö hibája hogy nem birtam elélvezni? (garantált zöld kéz a segitségért)

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom szexuális téren.

19 éves lány vagyok nem rég voltam elsönek együtt pasival. Többször szexeltünk(kb 10x) ebböl egyszer sem élveztem el. Jónak jó volt de nem volt nagy szám. Amikor elkezdtük és nyakamat,fülemet,mellemet csokolgatta és közben simogatott nagyon jo volt de amikor odakerült konkrétan a sor ...hát semmi! Hiába nyalt vagy hiába d u g o t t . Nem tudom miért lehet ez? (azota már nem vagyunk együtt,szakitottunk) igy most félek hogy ha majd együtt leszek valakivel tapasztalatlan leszek. Volt hogy szexeltünk és mivel én is probáltam mozogni kicsuszott belölem ezért is sokszor l e b a s z o t t hogy ne izeg mozogjak. Vagy volt hogy szex közben mondtam neki hogy simogasson elöl de neki nem ért oda a keze.

Szoval nem tudom hogy most miatta nem élveztem az egészet mert nem figyelt rám vagy magam miatt hogy nem mertem magam elengedni elötte. Nem tudom. De aggodok hogy nem fogom tudni élvezni. Mit tehetnék? Tapasztalatok?

Levelek kiméljenek egyre se fogok válaszolni!


2015. jún. 8. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem vonzódtál hozzá szexuálisan, mást nem nagyon tudok mondani
2015. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 kiskivancsi79 ***** válasza:
94%

Nem csoda hogy nem tudtál elélvezni ha szex közbe ilyenekre kellett figyelned hogy nehogy véletlenűl kicsússzon belőled.

Legközelebb ha leszel valakikel légy egy kicsit önző.

Legyen az amit te szeretnél épp kívánnál.

Sok pasi kibirja hogy önzetlenül adjon jót :)

2015. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50-50%-ban voltatok bénák, de a pasid javíthatott volna a végén!
2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem valaki hibája. Egyszerűen nem jött össze. A kicsúszás amúgy az összeszokás hiányából ered, és ő legalább annyira felelős érte, mint te. Amúgy meg akkor mi van, kicsúszott, visszarakja, ennyi... A leírásból nekem az jött le, hogy ő legalább annyira bénázott, mint te (bocsi, de hát kezdő vagy, na. :)... Mi az, hogy nem ér oda a keze? Ha pasi és akarja, megoldja.


Szóval ő nem figyelt rád, te meg nem ismered még eléggé magad. De ezzel semmi baj nincs. Ne aggódj, ha eljön az a pasi, akivel tényleg jó neked, akkor nem lesznek ilyen problémák.

2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki nem ér oda a keze, akkor te is tudod simogatni magad. Plusz néma gyereknek anyja se érti a szavát... Szólj ha valami nem tetszik, vagy nem jó neked. Legyél kicsit talpraesettebb!

L

2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"Szoval nem tudom hogy most miatta nem élveztem az egészet mert nem figyelt rám vagy magam miatt hogy nem mertem magam elengedni elötte."


A kettő együtt!

2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján még bármi lehet. Az mindenképp a fiu bénázására utal, hogy nem talált egy olyan pózt, ahol dugni és a csiklódat simagatni is tudta volna egyszerre.


Fontos kérdés: magadnak tudsz orgazmust okozni?

2015. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igazábol most hogy vissza gondolok nem mertem elötte elengedni magam. Az elején még magabiztos voltam de amikor folyton beszologatott valahogy elment az egésztöl a kedvem. Volt hogy kezdeményeztem és lelettem pattintva. Tudta nagyon jol hogy nincs sok tapasztalatom mégis elvárta volna hogy egyböl egy k u r v a legyek az ágyban :s ö sok lánnyal volt már együtt nem hiszem hogy tapasztalatlan lett volna, egyszerüen csak rám unt. Pedig mindenben benne lettem volna kivéve az anális szexet.

Igen magamnak sikerül :)

2015. jún. 8. 17:40
 9/25 kiskivancsi79 ***** válasza:

Akkor jól sejtettem én. A legközelebbivel legyél kicsit önző.

Ha azt akarod hogy közbe simogasson, puszilgasson vagy vagy legyen érzéki ahogyan vágsz rá jelezd is felé és ne azzal foglalkozz hogy most mennyire jó a pasinak. Majd a következő kör legyen az övő de egy nőnek mindig nehezebb elmennie.

2015. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Béna volt a csávód, én már 5 lánynak vettem el, mindig türelemmel és finomsággal vezettem be őket a szexualitás világába.
2015. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!