Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régi titkos vágyam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi titkos vágyam hogy orálisan kényeztetni egy olyan nőt aki előtte nem sokkal másik pasival szexelt. Csajok voltatok már így kényeztetve, ha tudott róla a pasi ha nem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Cuckold tubes
2015. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem igazán cuckoldra gondoltam.nem a saját nőmmel szeretném megélni ,hoozá ne nyúljon más. nem is prostituáltakkal akarom átélni hanem mondjuk időnként fizetnék 1-1 lánynak hogy miután szexelt a pasijával kinyalhassam.
2015. jún. 11. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vágyaid vannak, nem egyszerűbb, ha közvetlenül kiszopod magadnak? :)
2015. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem,engem a más által használt pu**i izgat és hogy ilyen módon megalázkódni egy lánynak.
2015. jún. 11. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
És az mennyire férne bele neked hogy előtte mondjuk a csaj barátja beleélvezett a puncijába? Az is izgat? Vagy az már túlzás?
2015. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös: elsőre talán idegenkednék tőle de szerintem ha előre nem mondaná a csaj hogy benne ment el a pasija és amikor nyalni kezdem akkor szorosan odahúzná a fejem és elmondaná mi történt de nem engedne menekülni az izgatóan hangzik,de ehhez azért kell hogy nagyon izgasson a lány kisugárzása és lássam hogy élvezi hogy ily módon alázhat
2015. jún. 11. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, kipróbáltad végül? :)
2015. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ,de nekem belemegy a párom a hármasba és olyankor ha elélvez a partner,visszacsorgatja a számba...
2015. szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oh paróka irjatok RAM.nincs tabum
dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!