Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megharagszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megharagszik a barátnőm, ha reggel mikor még alszik, ráverem az arcára?

Figyelt kérdés
Utána persze megmagyaráznám neki, hogy ez engem nagyon felizgat, hogy a tudta /engedélye nélkül ráverhettem. Vagy előző este beszéljem meg vele? á úgy már nem az igazi. Lányok ti nagyon megharagudnátok? És ha utána kérhetnétek bármit cserébe?
2015. jún. 13. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem esne jól.
2015. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
beteg állat vagy sírok a röhögéstől :D
2015. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
na erre érdekel majd mit írnak a lányok, de pasiként azt mondom, ha van egy csöppnyi esze a bnődnek kidob a ...
2015. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Örülnél neki,ha a barátnőd rász.arna az arcodra,míg alszol? c:
2015. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ezen én is jót nevettem :D

elképzeltem a helyzetet, de nem nagyon tudom hogy hogy lehetne ezt megvalósítani :D

mi mindig összevissza egymásra tekeredve alszunk, és ha egyet moccan valamelyikünk, akkor a másik azonnal felébred.

egyébként belegondolva, nem lehet túl kellemes érzés arra ébredni hogy valami spriccel az arcodba, de ha neki tényleg ez a jó és ettől van ennyire a plafonon, akkor nem haragudnék meg rá, de biztos hogy nem tudnám normálisan kezelni a helyzetet, szerintem nagyon nevetnék :D

2015. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam hasonlót rendszeresen a csajommal. Pontosabban csak annyiban hasonlít, hogy aludt. Aludt amikor elkezdtem simogatni, csókolgatni, felizgatni. Be nyaltam neki, kényeztettem kicsit, hogy jól felizguljon. Aztán a behatolás másodperceiben felébredt, de ki panaszkodna élvezkedés közben? Aztán utólag mindig örült neki. Igen, perverz vagyok, de szeretik a nők az élvezésre ébredést, ha ők élvezik.
2015. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De én csak valami ilyesmire gondoltam:


[link]

2015. jún. 13. 16:40
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon haragudnék, igen. És esélyed se lenne megmagyarázni, mert se poénként, se vágyként nem tolerálnám hogy valaki kihasználva a védekezőképességem hiányát, a beleegyezésem nélkül ráverje az arcomra a farkát.

Csinálja szex közben, akkor amikor ébren vagyok.

2015. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
ez nagyon cuki *.*
2015. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd így meg tőle direktbe, hanem csak hozd fel a témát, hogy te ilyet hallottál valahol, milyen dolgok vannak, már, ő mit gondol róla. akkor megtudod róla a véleményét, de azt még nem fogja tudni, h meg akarod vele csinálni.
2015. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!