Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szolnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szolnátok ha a pasinak orgazmus kontrol lenne a vágya? Szexelnétek vele amennyit csak jól esik de mondjuk csak hetente 1x engednétek elélvezni így mindig készenállna a szexre mert ki lenne éhezve és minden vágyatokat lesné.

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nőre vágyom!
2015. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én benne lennék, de erényövet kellene viselned. Ennek ellenére még mindig találhatsz egy módot (nem szólnék róla egyébként), hogy elélvezz erényövben, és bár kérheted, hogy segítsek benne, rajtam fog állni, hogyan adom meg neked. Fantáziában lehet, hogy izgató, de nem biztos, hogy azt kapod, amire számítasz.


16/L

2015. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es: számomra pont a dolog nehézsége és a nő vágyainak a saját vágyaim elé való helyezése adja a dolog izgalmát. persze eleinte bizti sokat könyörögnék de ehhez kell egy kissé szigorú nő akit nem hat meg a nyavajgásom :)
2015. jún. 15. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak az én vágyaimról lenne szó, hanem a te vágyaidról és gátlásaidról is.


16/L

2015. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es: tökéletesen tisztán látod a dolgot
2015. jún. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!