Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az anális szexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az anális szexről?

Figyelt kérdés

Mind a 2 nem válaszolhat.


Ha próbáltátok hány percig tartott?

Milyen időközönként csináljátok?

Mennyire mélyen ment be a pénisz?

Nem volt székelési ingeretek?



2015. jún. 17. 23:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Beteg emberek ocsmány játéka.Legfeljebb bu..knak való.
2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Mindkét fél számára jó érzés, de tudni kell csinálni.


16/L

2015. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 mzoltan81 ***** válasza:
90%
Nagyon jó, pláne, ha szűk a lány és nehezen megy be... :)
2015. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig viccesnek tartottam h ki vannak bukva egyesek a melegekre holott meg seggbe küldenék csajt.

Am nekem nem hiányzik és nem is csinálom de akinek ez teszik hát tolja neki ezerrel :)

2015. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, mi ez a nagy közundor az anállal kapcsolatban. Az egy dolog, hogy valakinek van rossz tapasztalata róla, de attól még nem kéne azoknak beszólni, akik szeretik csinálni.


A kérdésekre válaszolva:


- volt, hogy pár percig, volt, hogy órákig. A kedvemtől is függ, attól is, hogy a pasi mennyire tud bánni a farkával stb.


- gyakorlatilag minden szexnél sort kerítek rá.


- ez is az első válaszomhoz kapcsolódik. Volt olyan partnerem, akinek 24 centis volt, és tövig benyomta, amit nagyon élveztem. De csak azért, mert a srác jól bánt a szerszámával.


- néha előjön, de "baleset" még sosem volt. :)


18L

2015. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon jó, csak kicsit körülményes.

10-60perc között, intenzitástól függ

heti 2-3-szor

tövig

nem, mivel én csináltam:P

2015. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Joe.38 ***** válasza:
25%

Mit gondolok a popiszexről? Jó. Nagyon jó. Minden nővel csináltam. Volt aki nagyon szerette és akarta folyton. Gyakorlás kérdése. Feleségem se lehetne a feleségem ba nem akarná. Mit gondolok a popiszexről? Természetes fogamzásgatló. Egy nővel nem lehet egy életet leélni enélkül. Hogy lehetne? Folyton gyerekünk lenne? Netán nem.szexelünk? Vagy feleségem is gumival du..gjam , mint egy k.ur..vát? Netán rongálja magat fogamzásgatlo gyógyszerrel, hízzon el? Dehogy. Megoldás popiba. Nulla ràfordítás 100 % élvezet. Vannak nők akik undorítónak tartják persze megértem óket kövérek bibircsókosak senkinek nem kellenek , magát a férfit is emiatt undorítónak tartják mert hat bottal se.piszkálják meg egy pasi sem. Ók azok akik a mosogatast is undorítónak tartják no meg hogy a nőnek is lenne kötelessége az is szerintük felháborító. Feministák, férfi gyülölők. Padödö is nem véletlen lett b..u..zi azaz leszbikus. Nagy pofájuk van , okoskodók de hát melyik ferfi gerjed az olyanra? Persze hogy minden ellen beszélnek. Vegül is érthető. Nem elfogadható de meg lehet érteni. Minden ember tarsra vágyik. Adni kell nem csak kapni. Az ilyen padödő stilusú nök mivel.ferfit nem.kaphatnak ezért átternek és fújnak a pasikra. Én megertem óket. Utálatosak de érrtem a mozgató rugójukat. Megértem hogy a ronda nők akiket kerülnek a pasik miért gyülölik a pasikat. Ergo a véleményük így defektesen nem számit hisz haragjukban fröcskölődnek. Adni nem tudtak , lehetőségük se volt rá így ma már nem.is akarnak. És minden nő társukat lebeszélnek arrol ne is adjanak.Azaz ha az ő tehenük ( lehetőségük) megd..öglö..tt

( beszükült ) minden nónek is legyen úgy! Régen minden nap toltam popiba. Természetesen tövig átlag mérettel. Ma már óregszem így csak másnaponta. ( sok - sok éve folyamatosan) 45/F

2015. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Joe.38 ***** válasza:
35%
Első hozzászólónak üzenem.Mi alapján tartja betegnek azt amit sehol nem diagnosztizaltak? Ha ő szereti a tökfőzeléket és van aki nem az is beteg? Mert? Mert nem.pont olyan mint ő az mind beteg? Ez a betegség kinek árt? Beteg az egyben beszűkült az aki betegnek tartja azt aki megéli meg meri élni négy fal kőzt társával a saját vágyait. Beteg az aki elnyomja sajátját. Beteg az aki a metál zenére gerjed? Mert a nem beteg az szinfónikusokat szereti? Ugyan már.Beteg az aki masiknak árt. Ha mind két fél benne van akkor semmi nem beteg.Van nő aki kedveli a magas túsarkút piros körmöt. Akkor az a nő betegebb annál mint aki ezeket ki nem állhatja. Ne vicceljünk? Mert a trampoi nő az egészséges a szexi csinos meg beteg? Irigység nem jó tanácsadó.
2015. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Szar.


Viccet félretéve, nyugodtan csinálja, aki akarja, de Joe meglátása, hogy csak a nők utálják, közölük is csak a kövérek, elég nevetséges. És te mondod másnak, hogy miért tartja betegnek? Én nem tartom annak, de a te gondolkodásoddal vannak gondok.

2015. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Úristen, egy ilyen frusztrált embert... O.o

Hihetetlen, Joe, hogy minden válaszoddal ennyire megsérted a nőket. A te feleséged gondolom egy gondolatok nélküli robot-szajha (ha van egyáltalán feleséged, és az nem egy guminő)... de akkor miért nem vagy elégedett? Fújod itt a válaszokat... de ha minden nap csinálod, miért vagy mérges másokra? :D Túl frusztrált vagy ahhoz, hogy el tudjam hinni: boldog vagy a feleségeddel. Na lám. Az anál még sem minden. :D


Kb 10 percig tartott, de nekem egy órának tűnt.

És most jöhetnek, és prűdnek bélyegezhetnek: többet nem csináltam.


22/N

2015. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!