Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha utálom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha utálom a puncim és emiatt vannak komplexusaim?

Figyelt kérdés
18 éves szűz lány vagyok,sosem volt még párkapcsolatom.Ha látok egy szép babapuncit,mindig azon kezdek el agyalni,szomorkodni hogy nekem miért nem lehet olyan? Emiatt félek is egy párkapcsolattól. Bár tudom,hogy nem fogja azt mondani a pasi,hogy emiatt dob,de nekem nem jó érzés. Sokszor a sírás kerülget. Forduljak szakemberhez?

2015. jún. 21. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De keress rá Dominika C-re, nagyjából hasonló.
2015. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2015. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs csúnya punci! :) Mindegyiknek megvan a maga szépsége. Bármilyen is legyen, a barátod imádni fogja!

Eddig akárhány lánnyal volt dolgom, mindenkinek másféle puncija volt (babapuncival még nem is találkoztam :) ) És mindegyiket imádtam :)

2015. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ez se jobb. Mutasd a tiédet.

2015. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!