Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex terhesség alatt, normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex terhesség alatt, normális, ha kevesebbet vagyunk együtt? Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok, és mióta babát várunk, az együttlétek száma is csökkent, hetente egyszer, max kétszer vagyunk együtt (ez korábban 1-3 volt).

Két hete viszont semmi, és ma rákérdeztem, hogy ennek pontosan mi az oka. A párom azt mondta, hogy már ő is szóba akarta hozni, hogy nehogy azt higgyem, hogy nem tart már vonzónak, de képtelen úgy együtt lenni velem, hogy érzi, ahogy rúg és mocorog a baba.

Ezt én tökéletesen megértem, nem is vesztünk össze, nincs harag sértődés.

Kérdeztem, hogy ugye minden megint a régi lesz, ha megszületik a kicsi, azt mondta, biztos benne.

Milyen tapasztalataitok vannak a szexről terhesség alatt/után. Más kapcsolatban is volt így mint mint nálunk és később tényleg minden rendbejött?



2015. jún. 21. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
heti 1-2 normális,ha most a párod így van vele, hogy neki kényelmetlen,akkor kényeztesd azért őt orálisan!
2015. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attól még orál játszhat... biztosan vissza fog állni minden...
2015. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
40%

kutyába nem érezni,de ne tolja be tövig


franciázzatok

2015. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szex közben sosem rúg/mocorog, jót alszik, kellemesen ringatózik olyankor, csak akkor hàborodik fel mikor abbahagytuk, mert megszűnik a ringatàs :) Amúgy én 36 hetes vagyok, nyilvàn nàlunk is kevesebb az együttlètek szàma màr de tapasztalatból mondom,hogy szülès utàn szèpen visszaàll majd minden a normàl kerèkvàgàsba,sőt mikor a szoptatàst abbahagytam a libidóm olyan szintén magas lett hirtelen, hogy egèsz nap csak szexeltem volna :)
2015. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem úgy értette, hogy érzi a farkával vagy a kezével, hogy rugdalódzik a baba, hanem maga a tudat, hogy ott van, zavarja, lesz tőle valami gátlása, vagy féltésből. Van ilyen.


Én is az orális kényeztetést javaslom, meg azt, hogy azért ő se hanyagoljon teljesen, azért behatolás nélkül is lehet kényeztetni a párunkat.

2017. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!