Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, melyik lány tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik lány tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Pl egy szórakozóhelyen mind unatkozik. Melyikre csapnál le egyből? De légyszi ne azt írjátok hogy mindre! Max kettőt írjatok! Kort is, köszi.


[link]


2015. jún. 21. 15:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
66%
Mind csak szexre kéne, de talán a 2., az néz ki a legkevésbé műnek.
2015. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
5,7.
2015. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
2,5,7
2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
2,3, 7, 8
2015. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
2,6 ez a kettő a legjobban
2015. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

5, csak kevesebb sminkkel.

De igazából egyik sem.


20/F

2015. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
86%

Mivel nincs mi jobbat csinálnom leírom a saját véleményemet. Szterotípiáktól nem lesz mentes s szimplán az első benyomás egy fénykép alapján.

1.) Fru-fru nőnek még nem ált jól soha. Fehér holló a különbség.

2.) Kedves arcú barátnő-típus. Az összes közül a leginkább természetesnek tűnő.

3.) Egzotikus szépség, erős jellemnek tűnik viszont riasztja a férfiakat.

4.) Vöröshajú lányokat valaki imádja valaki nem. Szép arca van, érdekes kisugárzása.

5.) A modern tinilány, nem szimpatikus. Nem hiszem, hogy sok közös témánk lenne.

6.) Azért írták legtöbben a 6-os lányt mert a leginkább „műnő” illetve az egyedüli a 8 közül akinek látszik a dekoltázsa.

7.) Ő a tipikus férfi-taszító. S persze, hogy őt gondolod a legnőiesebbnek. A kép alapján erős megkörnyékezhetetlen, ettől pedig mi pasik menekülünk. Azok aki viszont szeretik levadászni azok csak levadászni akarják egyszer-kétszer.

8.) Nekem ő nem jön be szimplán.

2015. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Mivel most nekem sincs jobb dolgom, hozzáfűznék 1-2 dolgot a véleményedhez, hozzáteszem, nem vitát indítok.


"1.) Fru-fru nőnek még nem ált jól soha." Biztos ez? És a magas homlokúak, akiknek egy plasztikával ér fel a homlokba eső hajzuhatag? De ez is ízlés és pofon kérdés. Különben szerintem ez a nő nagyon erős kisugárzással rendelkezik.

"2.) Kedves arcú barátnő-típus. Az összes közül a leginkább természetesnek tűnő."

Tény... Ezért hittem azt, hogy legtöbben erre fognak szavazni, ha már itt ezen az oldalon annyian fújnak a műnőkre.

"3.) Egzotikus szépség, erős jellemnek tűnik viszont riasztja a férfiakat."

Tökéletesen egyetértek..

"4.) Vöröshajú lányokat valaki imádja valaki nem. Szép arca van, érdekes kisugárzása. "

Na ő szerintem a legkülönlegesebb. Nincs középút, vagy nagyon szépnek, vagy nagyon csúnyának tartják. És pontosan a vörös haj fehér bőr kombó miatt, ami elég ritka, épp ezért nem túl népszerű a mai trendi világban. Titkon bíztam benne, hogy sokatoknak tetszeni fog :)

"5.) A modern tinilány, nem szimpatikus. Nem hiszem, hogy sok közös témánk lenne."

Igen... a tinik és a huszas évek elején járó pasik kedvence.. Tipikus "facebook kirakat arc", akit még a lányok is irigyelnek.

"6.) Azért írták legtöbben a 6-os lányt mert a leginkább „műnő” illetve az egyedüli a 8 közül akinek látszik a dekoltázsa."

Én észre sem vettem :) Ő nekem kicsit olyan jégkirálynő. Gyönyörű, de nekem pont ő tűnik megközelíthetetlennek.

"7.) Ő a tipikus férfi-taszító. S persze, hogy őt gondolod a legnőiesebbnek. A kép alapján erős megkörnyékezhetetlen, ettől pedig mi pasik menekülünk. Azok aki viszont szeretik levadászni azok csak levadászni akarják egyszer-kétszer. "

Én nem ő rá írtam, hogy a legnőiesebb... Nekem ő tünt aranyközépútnak, akire mindenki izgul. Nőies is, cuki is, olyan minden korosztály kedvence. Hát tévedtem :D

"8.) Nekem ő nem jön be szimplán."

Ő egy mexikói szépségkirálynő! :) Csak kíváncsi voltam, ez mennyire jön át...

2015. jún. 21. 19:30
 39/42 anonim ***** válasza:
A 2-esre mindenképp neki tetszik az arca. Aztán a 3-mas megnézném 2 kg vakolat nélkül.
2015. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Elsősorban a 4-es,mert a vörösek a gyengéim.

Az 5-ös meg annyira kis aranyos :D

2015. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!