Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnál hogyan tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál hogyan tudom tovább bírni?

Figyelt kérdés

mivel tudom első alkalomná elnyujtai az idot?

atlagban hany percet bir a fiu az elso alkalomnal?

Ha elotte kiverem akkor tovabb birom vagy ellenkezoje?

Köszi a valaszt eloreis:D



2015. jún. 22. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ha ki vered sokkal tovább bírod. A lényeg az hogy ne izgulj rajta. Mivel én olyan helyen vesztettem el , ahol bármikor bárki meg láthatott volna így kicsit jobban bírtam. Nem néztük az időt, de ellőtte verte valami 10-15 percig szex pedig 30-40perces lehetett.:) Lényeg az amikor érzed hogy mész el , váltsatok pózt.:) Remélem tudtam segíteni és ne legyél ideges sok sikert kívánok neked.:)
2015. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha gumival csinalod tovabb birod, de ne akarj elsore lepedoakrobata lenni. :) idovel az is jon majd :) ha gumi nelkul tolod kb 5 perc es elmentel :D
2015. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Próbálj másra gondolni közben, ne nézd a testét, ilyesmik. De én nem ajánlom hogy előtte kiverd, mert aztán az lesz a ciki ha hirtelen nem fog felállni ;)
2015. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül elnyújtanod. Főleg ha a lány is partner ebben, nyugodtan élvezd ki a legelsőt, süljél el ahogy jön. Aztán kis regenerálódás, és jöhet a második menet, ahol már pl alapból tovább fogod bírni, és akkor jobban tudsz figyelni a lányra is. Nekem ilyen volt az első szexuális élményem és nagyon jó volt. Persze ehhez tényleg kell egy őszinte, bizalmi légkör.

Barátnőddel tervezed? Ha igen, mióta vagytok együtt?

2015. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4honapja vagyunk egyutt már többször is "játszottunk" egymással es ugy erzem lassan arra kerulhet a sor ő is sokszor felhozta a témát

És azért ez más mint az első csók

2015. jún. 26. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg első,....sehogy!Az egy jön a vonat-megy a vonat dolog,a második menet kezd elhúzódni,és így tovább,mivel fiatal vagy.A csaj meg örüljön hogy annyira beindultál tőle,hogy rögtön elszálltál.
2015. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gumival tervezitek, mert az segíthet. Vagy a lány szed tabit?
2015. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Játszadozással" ki tudod elégíteni?

Mert az már fél siker.

A gumi és a maszti előtte,valóban használhatnak.

De ne sokkal előtte csavard ki,nehogy tényleg ne álljon fel.

De ha szeret a barátnőd akkor meg fogja érteni bárhogyan is legyen.

A lényeg ne görcsölj!

Össze kell szokni egymással.Ahhoz idő kell.

F40+

2015. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!