Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok rólam, ha nagyon szeretnék olyan szexuális együttlétet ahol hosszú az előjáték, és az orális kielégülés dominál?

Figyelt kérdés
Még nincs barátnőm, de sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne az első szex(Pl Mivel tudom, hogy hamarabb mennék el mint a lány, ezért "megegyeznék" vele, hogy orálisan juttatom csúcsra.)Tehát leginkább a partnerem élvezete dominálna.

2015. jún. 23. 01:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szerintem ez jó ötlet 😊

Én legalább is támogatom. 19|L

2015. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem nem jönne be

24L

2015. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2015. jún. 28. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejonne.
2015. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem lesz szükség fogamzásgátló tablettára.
2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó ötlet az elején :) Utána pedig egyre jobban "rászoktatnád" magadat a szexre. A behatolásra.


Én még most is, hogy nem vagyok szűz, jobban szeretném az olyan szexet, ahol csak orál van, oda-vissza. :)

2015. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én így képzelem azt hogy elvesztem :) 16/l
2015. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D , úgy látom többen vannak mellette, mint ellene
2015. aug. 19. 20:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ember az első pár évben, mikor elkezd tapasztalatokat szerezni, fokozatosan jut el a cirógatásoktól az aktusig, illetve minden későbbi, új kapcsolatnál többnyire fokozatosan több alkalom, akár hónapok alatt. Szóval ez így rendben van, de egy beérkezett kapcsolatnál nagyon tud hiányozni az aktus; ha mindig ki akarod hagyni, az nem nyerő!:)
2015. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem akarom kihagyni a hüvelyi behatolást, csak annyi, hogy hosszú előjátékot szeretnék.
2015. aug. 29. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!