Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hivatásost randira hívni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatásost randira hívni az esemény után?

Figyelt kérdés
Szóval megkérdezni, ha meg hívom valamire a közelben ahonnan haza is tud ugrani, ha úgy alakul az nagyon ciki lenne neki is meg nekem is ? :D Vagy elképzelhető olyan, hogy jól esne neki vagy valami ? Többször jártam már nála tisztában vagyok vele, hogy biztos mással is ilyen kedves meg minden biztos benne van a munka körében, de akkor is szívesen megpróbálnám :D

2015. jún. 23. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
>logikus
2015. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :)
2015. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, csak a pénzedet akarja, ha kedves veled, ha nem. De ha kifizeted az idejét, biztos "örömmel" elmegy veled.
2015. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd. Ha szívesen mész vele el úgy, hogy ennyit fizetsz, és tisztában vagy vele, hogy neki ez nek lesz valószínűleg semmi sem, akkor miért ne? Ha neked ez jó, hogy valaki melegíti a lelked. Ő a szexelős pszhologusod. Érezd jól magad! :)
2015. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen értek egyet az előttem szólókkal!

Ő is csak egy hölgy valahol és bizonyára jól esik neki a közeledés, mint "magánembernek", ha azt érzi valaki öszintén gondolja.

A kérdés az, hogy mennyire szeretne kialakítani bármilyen "kapcsolatot" amellett, hogy ilyen tevékenységet folytat.


Ha megpróbálod veszteni nem fogsz vele semmit! Legfeljebb el fog utasítani, de megsértődni biztosan nem fog akkor sem, ha nem akarja a szabadidejét veled tölteni.

2015. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak utána annyira gáz lenne vissza menni hozzá, hogy valószínűleg nem is mennék :D
2015. jún. 26. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint mi után, ha igent mond és elmegy veled "kávézni" a szabadidejében, vagy akkor ha nemet mond a randira?
2015. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!