Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Elmondanátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Elmondanátok, hogy milyen tulajdonságok (külső, belső) alapján tartotok egy pasit életképtelennek, férfinak egyáltalán nem nevezhetőnek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
pl 30évesen az anyjával él és ő mossa a gatyáját:)))
2015. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kulso : undoritonak talalom a mai divat frizkokat .. ecsetfej, oldalra fesult stb egyszeruen gusztustalan ... akik kb 30kilosak vasagyastol es ugy mennek az utcan mintha a karjuk nem ferne el a testuk mellett a nagy izom tomeg miatt, (persze 30centis res van a karja es a teste kozt ) akik fbon elnek, tukorben felmeztelenul pozolnak milyen f***agyerekek. Belso : nyalas , vagy eppen atombunko , ( az aranykozeput kellene ) de az altalaban ritka . es meg sorolhatnam :)
2015. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ezt nehéz megfogalmazni. Mindenkinek van egy bizonyos kialakított nézete ezek a dolgok felé. Ki mit gondol, hogy, menyire számít neki. Ez egyéntől függ. Én például nem voltam ennyire elítélő egy pasival szemben sem, szerintem nem érdemli meg senki, hogy ilyen "bélyeget" ragasszanak rá. Erre mindig az a válaszom, hogy ha valakinek nem tetszik, akkor ne foglalkozzon vele és felejtse el vagy mielőtt másokra tenne megjegyzést, előbb nézzen a tükörbe és ha magán nem talál hibát, akkor ítélkezzen a másikon. Jó persze, hogy vannak tényezők nekem például az nem pozitívum, ha egy pasinak nincsen életcélja nincsenek tervei, hogy mit szeretne elérni, vagy nem gondolkozik el a jövőjén. Ha pl. drogozik, iszik vagy egyéb olyan, amivel nem csak magának árt, de környezetében élőknek is. Meg persze tényleg az is, amit az előttem szólók írtak, hogy 30 kilósan úgy érzi magát, mintha ő lenne az álompasi....mintha olyan tökéletes lenne , hogy bármelyik nőt megkaphatja magának. Vagy esetleg ami számomra a legkegyetlenebb, ha van egy nem túl helyes hülye gyerek és adonisznak képzeli magát és meglát egy kevésbé csinos lányt pl. egy metróban aztán elkezd róla csúnyákat beszélni úgy hogy mindenki hallja aki utazik és főleg a lány is! És abba nem gondol bele, hogy ő hogy néz ki....szóval ez egyszerűen undorító szerintem. Vagy ha löki a szerinte menő szövegét, hogy felszedhessen egy csajt és nem veszi észre magát hogy teljesen hülyét csinált magából...szerintem az ilyenekre mondható el, hogy életképtelen! Aki nem becsül meg senkit és semmit....
2015. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy életképtelen, max ha nem élne, akkor már nevezhetjük annak. Egy pasiban fontos, hogy erős legyen, bátor, és védelmező (a barátnője, és a családja felé), és persze azért vigyen haza pénzt is. Ha ezek megvannak, akkor már fél siker az adott személy. :)
2015. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!