Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » önbizalom hiánya, félénkség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önbizalom hiánya, félénkség megoldás? 16F

Figyelt kérdés
Helló. Eddig nem volt semmilyen kapcsolatom és ezen szeretnék változtatni csak nemtudom hogyan.Járok néha szórakozóhelyekre az 1.-n egy lány odajött táncolni hozzám elsem hittem azt sem tudtam mit csináljak szóval kicsit "beégtem"kicsit a következő bulin bátran oda mentem egy lányhoz elutasított előtte is féltem egy elutasítástól azóta mégjobban.Lány évfolyam társaim szemébe is nehéz néznem miközben beszélek velük (nem nem a mellűket bámulom:) ) Nemtudom hogy szólítsak le bárkit aki tetszik meg nem is merem. Mi adna önbizalmat ? vagy bái megoldás a félénkségre? 65 kg max és 177 cm akár trollok,privátok is jöhetnek: )

2015. júl. 2. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elutasítás az vele jár. Sajnálom. De legyél magabiztos. A nők olyanok mint a vadállatok. Megérzik a félelmet
2015. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!