Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 15 év körül vesztették...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 15 év körül vesztették el a szüzességüket, azok hogyan oldották meg az óvszert?

Figyelt kérdés
Bementetek a patikába és csak kikértetek egyet?

2015. júl. 6. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hátööoö a sarki ABC és a durex már nem divat?
2015. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
A szexet jogsihoz kéne kötni
2015. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen korban még sehogy......
2015. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Óvszert gyakorlatilag bárhol lehet venni, és nincs életkorhoz kötve.(gyógyszertár, szupermarket, a legkisebb éjjel-nappali, lehet netről is rendelni, stb.)

Ha cikinek érzitek, akkor még nagyon-nagyon éretlenek vagytok a szexhez.

2015. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertár, tesco, egyéb áruházakba bemész és megveszed.

Ha szexelni elég érett vagy akkor ne foss már be egy óvszer megvásárlásától. :DD

(nagyon nehéz, tescoban leveszed a polcról, rárakod a szalagra és kifizeted)

2015. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sőt a Tescoban fizetheted az önkiszolgáló kasszában is, és akkor nem kell a pénztárosnénivel sem találkozni :)
2015. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
En 16 voltam (baratom is), megkertem anyamat, hogy kiserjen el eloszor a nogyogyaszhoz fogamzasgatlot iratni.Az ovszert pedig bemesz a boltba es megveszed.Szerinem nincs semmi szegyelnivalo egyikben sem.
2015. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még snyuval vettem az elsőt, aztán már egyedül :) Huuu, de rég volt már! 10 éve kb :) 25L
2015. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14évesen addig basztatott a barátnőm hogy milyen kis nyúl vagyok be nem mentem a spárba és vettem..:) neked is menni fog.. sok sikert
2015. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
76%
Ja csak hogyha falun vesz a gyerek gumit ahol mindenki ismer mindenkit akkor lehet hogy kellemetlen, foleg ha pletykasok is latjak
2015. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!