Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy beindulok a cicizéstöl. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy beindulok a cicizéstöl. A barátom meg ezt nem veszi észre. Szerintetetek az normális, hogy ezt mindig mondanom kell neki?

Figyelt kérdés

Állandóan szopizza a mellem, vagy ciciszexezik. Én meg erre indulok be. Ö elmegy és meg hoppon maradok. Ha késöbb netán újra beindul, akkor ugyanígy járok. Neki kétszer, háromszor is megvan, nekem meg semmi.

Már ott tartok, hogy új pasit keresek. Szerintem más fiúval nem így lenne. Az igazi az lenne, ha egyszerre érezném a pasim farkát magamban miközben kedvére habzsolhatná a cicim. Ez már csak álom marad?


2015. júl. 8. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lennek a pasid
2015. júl. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Én ezért szakítottam a volt barátnőmmel.


Furcsán hangozhat, de szexuálisan nagyon mások voltak az igényeink. Nálatok nem ez volt a gond... mert a srác foglalkozott a melleddel.


De az én exem szintén ilyen mellmániás volt, viszont én mindig is fenékpárti voltam. Szóval ha szex közben valamit fogtam az a feneke volt. Melleit csak úgy suhanásszerűen, meg alkalmanként szopogattam.


Sosem fog menni, ha egészen mások az igények. Nekem olyan barátnő kell aki azt szereti ha a fenekével foglalkozom leginkább.


Neked meg az a gondod, hogy nincs egyszerre benned meg a melleiden. De gondolom dugtok is, csak nem foglalkozik akkor a melleiddel. Szóval ugyanez végül is.


Mások az igények

2015. júl. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk. Ha ő elmegy, te meg hoppon maradsz, és ezt ő nem veszi észre, Te meg nem mondod, akkor ebben a kapcsolatban szexuális téren alapvető problémák vannak! Ha elélvez, te meg még nem elégültél ki akkor alap dolog normáliséknál, hogy valamilyen úton-módon, ha a cerka meg is lankad akkor nyalással, vagy ujjal de kielégítjük a partnert. Neki nem fontos, hogy Te is elélvezz?
2015. júl. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amejik pasi nem tartja fontosnak hogy elélvezz te is 1x-2x azt cseréld le

az ijen nem érdemel meg téged

mond neki hogy nem jo vele a szex te nem élvezed nincs orgazmusod

hátha észbe kap

2015. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem normális! Nekem nem kellene mondanod! /F.
2015. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszus! Én imádnálak! Ülhetnél az ölemben (a farkamban) és miközben mozgatnád a csípődet én szopnám a melleidet! F.
2016. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát én pont így szeretem, de a barátom ezt nem adja meg nekem ...

akkor ha vannak férfiak, aki ezt épp így imádják, akkor mégiscsak normális nö vagyok

2016. nov. 2. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!