Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-on éves nők! Ti kibeszélite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves nők! Ti kibeszélitek az intim részleteit a párkapcsolatotoknak a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Ha elmondaná neked a barátod, hogy ő biszexuális, mert megbízik benned, és csak szeretne őszinte lenni hozzád, akkor elképzelhető, hogy mondjuk egy kis italozás közben kicsúszna a szádon a legjobb barátnőd előtt?

Szóval tegyük fel, a barátodnak nem jelenleg van melletted férfi partnere is, hanem csak elmondaná, hogy régen kipróbálta egyszer, és élvezte, de többet nem akar férfival lenni. Csak szexuálisan vonzódott ahhoz a férfihoz, és sosem volt szerelmes férfiba, csak nőkbe, és különben is sokkal jobban élvezi egy nővel, csak hát ugye, ha már képes volt kipróbálni egyszer, és még ha nem is annyira élvezte, mint egy nővel, attól még biszexuális, de csak téged szeret, és azóta bizonyos eset óta sosem érzett késztetést, hogy férfival is lefeküdjön.


A barátnőmmel közel állunk egymáshoz. Szinte mindent tud rólam, és úgy érzem, ez is hozzá tartozik ahhoz, hogy igazán őszintének érezzem magam, ha ezt is elmondom neki.

Persze semmi jelentősége a dolognak, csak szeretném, ha teljesen ismerne engem.


2015. júl. 9. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek sincs semmi köze ahhoz, hogy mi történik az én párkapcsolatomban. Így semmilyen esetbe se mondanám el nekik. Még bepiálva se. Sokan mondják, hogy ittasan nem uraik saját maguknak, és így olyan dolgokat is képesek elmondani valakinek, amit amúgy nem akartak. Ez szerintem kamu. 5 feles után is tudom kontrollálni magam, és tudatában vagyok minden tettemnek.
2015. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Néha barátnőmmel kibeszéljük az ilyen dolgokat:)

22L

2015. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm előtt nincsenek titkaim...
2015. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért nem merem elmondani neki, mert a jövőben nem tudhatom biztosra, hogy amikor összejön a baráti társaságunk, rajta kívül vajon még ki fog még tudni erről.
2015. júl. 11. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nem ez a lényeg, engem durván kiábrándítana.
2020. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Együtt nevetünk a kispéniszű srácokon. 23L
2021. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!