Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők Ti mit gondoltok/ér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők Ti mit gondoltok/éreztek, ha megláttok egy szexi pasit?

Figyelt kérdés

Lányok/nők Ti mit gondoltok/éreztek,ha megláttok egy szexi pasit?

Szexuális vágyat éreztek?vagy a fantáziátok beindul?

Kort is irjatok légyszíves!


2015. júl. 11. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt h ahh istenem de szexelnek vele egy jot*_* vajon milyen lehet az agyban stb ilyenek jutnak eszembe:D 18L
2015. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában vigyorgok, mint egy hülye, főleg ha rám is pillant a pasi... Nem kezelem ezt valami jól. :D

A fantázia addig szokott elszaladni csak, hogy elképzelem, amint előttem áll, tök pucéran és a saját farkát fogva és simogatva közeledik felém. (Beindít, ha egy pasi saját magát fogdossa ott lenn.)


19.L.

2015. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lefagyok, nincs idom ilyeneken fantazialni. Ott helyben elolvadok, ha rámmosolyog, esetleg leáll velem beszelgetni. Totál vörös fejjel, nagyon zavarban vagyok, de megprobalok normalisan viselkedni, de altalában nem sikerül.
2015. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Belőlem nem vált ki ilyen intenzív dolgokat.

Megállapítom, hogy rettenetesen jól néz ki, ez tart kb. 3 mp-ig és ennyi. :D

2015. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érzek szexuális vágyat egy szexi férfi láttán! El szoktam kalandozni, hogy vajon milyen lehet vele az ágyban..vagy máshol :P


25n

2015. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Rám már csak a párom hat ennyire, más nem, de tiniként olyan voltam, mint az első válaszadó.
2015. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Azt hogy ahhw,és elkezdem analizálni az arcát:)
2015. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!