Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha borzalmas volt az első szexuális tapasztalatom, fogom még valaha élvezni a dolgot?

( hónapja vagyunk együtt a barátommal és 2 napja "feküdtünk le".Már megbeszéltük hónapokkal ezelőtt,hogy ekkor fogjuk.Nagyon rágörcsöltem a dologra,rettegtem tőle,ő meg nem igazán értette meg azt,hogy én még nem nagyon vagyok erre felkészülve. :( úgyis sikerült.Fájt az egész,nem is sikerült belém mennie teljesen,csak szenvedés volt.Képes leszek valaha is ellazulni ehhez?Ezek után???

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, barát, párkapcsolat, idegesség

2015. júl. 12. 16:23  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Nyugi, ha két kezdő találkozik, sokat szerencsétlenkednek az elején. Menni fog, ne aggódj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2015. júl. 12. 16:33 Privát üzenet
A megbeszélősdivel rontotad el az egészet. Ha nem érzed, hoyg kívánod a srácot és majd letépnéd róla a ruhát, hanem menetrendszerűen nekivetkőztök és durrbele, úgy persze, hogy szar lesz az egész.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2015. júl. 12. 16:39 Privát üzenet

Igen.

Viszont ott tényleg elrontottátok, hogy megbeszéltétek, hogy ekkor és akkor.

Nem szabad a szexet időponthoz kötni mert csak elrontja az egészet.

Az első pedig általában a lányoknak kellemetlen.

Figyelj arra, hogy a párod kellőképpen ellazítson szex előtt.

Előjáték legyen hosszú és részletes. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2015. júl. 12. 16:55 Privát üzenet

Szerintem most tarts egy kis szünetet, és akkor fogj neki ismét a projektnek, amikor kívánod, vágysz rá, megőrülsz érte. Addig, amíg magad is úgy érzed, hogy nem vagy rá felkészülve, csak a kellemetlen élmények sorozatát fogod begyűjteni.

Idővel meg fog jönni a vágy, bár lehet, hogy nem ezzel a fiúval.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2015. júl. 12. 17:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

SAjnos neki előttem már voltak partnerei,és az egyik csajjal egy parkban estek egymásnak...ezekután nem tudom mit vár el tőlem,mert ahhoz a csajhoz képest én egy apáca vagyok.Tényleg nem kellett volna megbeszélnünk,de nagyon ritka az az alkalom,amikor estére is kettesben tudunk lenni,és sejteni lehet,hogy mit akar.Látta rajtam,hogy még nem állok készen rá,de azért erŐltette :(

# 5/7Időpont 2015. júl. 13. 09:56 Privát üzenet

Ha erőltette, akkor kalap és kabát, mert nem szeret téged teljesen.

Aki szeret, nem fogja tönkretenni az elsődet és erőltetni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2015. júl. 13. 11:42 Privát üzenet
Én a helyedben már a parkos sztori után dobtam volna a srácot..Azért van egy bizonyos szint, ami alatt szerintem értelmes lány nem kezd egy pasival.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2016. júl. 30. 17:23 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
El fogom valaha felejteni az első szerelmemet?
Éreztetek már valaha első látásra megmagyarázhatatlan erős vonzalmat valaki iránt?
Szeretem, imádom nem tudok felejteni. Nem ötleteket várok, csak, hogy ez valaha elmúlik?
Lehetséges, hogy valaha fog engem úgy szeretni a barátom, mint az első igazi szerelmét? Fiúk/ férfiak, ti hogy vagytok ezzel?
Fiúk, férfiak, ti túl tudtok lenni valaha az első szerelmetekkel való szakításon? Ha jön egy lány, akibe szerelmesek lesztek, akkor nem jut többet eszetekbe az előző, vagy sosem felejtitek el?
Mit kell mondani, ha elloptad egy 21 éves srác első csókját, mert be akartad bizonyítani, hogy igenis az ellenkező nemre buksz, de amúgy a fiú iránt nem érzel semmit? Járt még...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!