Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha borzalmas volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha borzalmas volt az első szexuális tapasztalatom, fogom még valaha élvezni a dolgot?

Figyelt kérdés
( hónapja vagyunk együtt a barátommal és 2 napja "feküdtünk le".Már megbeszéltük hónapokkal ezelőtt,hogy ekkor fogjuk.Nagyon rágörcsöltem a dologra,rettegtem tőle,ő meg nem igazán értette meg azt,hogy én még nem nagyon vagyok erre felkészülve. :( úgyis sikerült.Fájt az egész,nem is sikerült belém mennie teljesen,csak szenvedés volt.Képes leszek valaha is ellazulni ehhez?Ezek után???

2015. júl. 12. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi, ha két kezdő találkozik, sokat szerencsétlenkednek az elején. Menni fog, ne aggódj.
2015. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megbeszélősdivel rontotad el az egészet. Ha nem érzed, hoyg kívánod a srácot és majd letépnéd róla a ruhát, hanem menetrendszerűen nekivetkőztök és durrbele, úgy persze, hogy szar lesz az egész.
2015. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Viszont ott tényleg elrontottátok, hogy megbeszéltétek, hogy ekkor és akkor.

Nem szabad a szexet időponthoz kötni mert csak elrontja az egészet.


Az első pedig általában a lányoknak kellemetlen.


Figyelj arra, hogy a párod kellőképpen ellazítson szex előtt.

Előjáték legyen hosszú és részletes. :)

2015. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most tarts egy kis szünetet, és akkor fogj neki ismét a projektnek, amikor kívánod, vágysz rá, megőrülsz érte. Addig, amíg magad is úgy érzed, hogy nem vagy rá felkészülve, csak a kellemetlen élmények sorozatát fogod begyűjteni.

Idővel meg fog jönni a vágy, bár lehet, hogy nem ezzel a fiúval.

2015. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
SAjnos neki előttem már voltak partnerei,és az egyik csajjal egy parkban estek egymásnak...ezekután nem tudom mit vár el tőlem,mert ahhoz a csajhoz képest én egy apáca vagyok.Tényleg nem kellett volna megbeszélnünk,de nagyon ritka az az alkalom,amikor estére is kettesben tudunk lenni,és sejteni lehet,hogy mit akar.Látta rajtam,hogy még nem állok készen rá,de azért erŐltette :(
2015. júl. 13. 09:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha erőltette, akkor kalap és kabát, mert nem szeret téged teljesen.

Aki szeret, nem fogja tönkretenni az elsődet és erőltetni.

2015. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már a parkos sztori után dobtam volna a srácot..Azért van egy bizonyos szint, ami alatt szerintem értelmes lány nem kezd egy pasival.
2016. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!