Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mellbimbó pc?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mellbimbó pc?

Figyelt kérdés

Ki szereti? Kinek van?


Ha van, hány évesen csináltattad, és milyen okból? Csak tetszik, vagy esetleg szex közben másra is van használva?



2015. júl. 16. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én szerettem volna, de a barátom megtiltotta. :D Szárnyacskásat akartam.
2015. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de megpróbáltam. Lányoknak csak képeken, videón láttam. Élőben nem, mert sajna eltakarja a melltartójuk. A fiúké nem érdekel. Ugyanakkor magamnak miért szúrtam? Talán az érzés miatt. A jobb oldalinál elélveztem közben. A párom megtiltotta, hogy hordjak benne valamit. Nem is akart sehogy sem megmaradni, begyógyult. – A mellbimbó piercing növeli az érzékenységet.Talán még az utána maradt hegek is, mivel én nem hordok már benne semmit. Ajánlom, ezt a cikket olvasd még el: [link]
2015. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2, köszi, tisztában vagyok vele, nekem is van ;) Barátnőd meg egy idióta.


1, Neked meg a pasid az idióta, az angyalszárnyak iszonyat szexik egy csajon! Főleg ha szép feszes kerek cici társul hozzá :)

2015. júl. 16. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki van oda a piercingekért. Férfi mellben meg sokan langyi dolognak tartják. Elég sokáig gyógyul, de csak utána jó érzés, amikor már nem levedzik. A jobboldalival tényleg volt valami, mert amíg benne volt be nem gyógyult, amikor kivettem egyből összenőtt. Nagyobbak lettek a bimbóim tőle, de nem zavar, azóta lehet velük bármit csinálni.
2015. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak palikon, magamon semmiképp.
2015. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 - nem azért idióta, mert nem tetszik neki, hanem mert nem képes elfogadni, hogy TE úgy tetszenél magadnak.


#5 - eléggé ellent mondasz az általános felfogásnak :) hány éves vagy?

2015. júl. 18. 01:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 17/L tavaly nyáron lett csináltatva, egyenesszárú ékszer van benne golyókkal a végén. Páromnak is van neki kis pici karika. Mind a ketten szeretjük nagyon. És aki tudja h van senki se mondta h undorítónak tartaná. Sőtt.
2016. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jdfGabrella ***** válasza:
Nem csinaltattam.
2018. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!