Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem fogom tudni elveszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom tudni elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és ronda, ezért 28 évesen is szűz vagyok. Prostihoz sosem mennék. Mégis hogyan veszíthetném el végre a szüzességem?

2015. júl. 17. 07:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Érdekelne hányszor írod még ki:D
2015. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

pasi vagy?

keress egy lányt, aki önmagadért szeret

nem külsőre megy

ennyi

sok sikert

2015. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2: Egy lány sem tudja elfogadni a külsőmet. Rengetegszer próbálkoztam már, de egy lány sem tud úgy rám nézni, hogy ne fordulna fel a gyomra. Sajnos alacsony és ocsmány férfit egy lány sem tud szeretni. Talán csak a szánalomszex jöhet szóba. de kizárt, hogy bármilyen lány képes legyen szeretni egy olyan ocsmány külsejű férfit, mint én.
2015. júl. 17. 07:32
 4/18 A kérdező kommentje:
1: Addig biztos, hogy itt fogok írogatni, amíg legalább egy randi nem jön össze. Ja persze, alacsony és ocsmány vagyok, szóval soha az életben nem találhatok olyan lányt, aki legalább randira eljönne velem. Szóval amíg működik ez az oldal itt leszek. Egyre idősebben, de sajnos kizárt, hogy létezzen olyan lány, aki képes lenne elfogadni a külsőmet.
2015. júl. 17. 07:34
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Menj el prostihoz ne itt hisztizz már.

Már jó párszor beléd botlottam vagy kérdezed ugyanezt átfogalmazva vagy egy másik kérdés alatt nyavalyogsz elég idegesítő már...

2015. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Tudom, hogy ki vagy. Mi már beszéltünk. Simán rád lehet ismerni. És az túlzás, hogy senki nem tud elfogadni. Mert én simán eltudnálak. Szóval helyesbíts inkább így: "Nem találtam még olyan KOROMBELI és 200km-en BELÜL lévő lányt, aki elfogadna.


És ne minősítsd így le magad....

2015. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Láttál már te széparcú kondis srácot? Mindnek betonképe van de jó nőket döntögetnek. Kezdj el kondizni, az önbizalmadat is segíti, dönthetsz persze úgy h évekig nyafogsz még gyakorin vagy belekezdesz valami újba.
2015. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Legalabb valtogatnad a kifejezesmododat, de ugy latszik nalad ez az "alacsony es ocsmany" allando jelzo lett....
2015. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jézusom, de szánalmas vagy öcsém.
2015. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Én 32 éves vagyok. Kur.ánál már voltam és élveztem. De rendes kapcsolat nem jön össze. Még nem akart nő velem önzetlenül szexelni. Még sem sírok. Pedig majdnem belebolondulok. De kaptam itt kedves levelet lánytól. Udvarolni akartam azonnal mert szerettem volna vele randizni. De leállított mert azt mondta hogy túl nagy kórkülönbség. Ő 20 éves. De ezt is kedvesen tette. Tudod úgy vagyok ha van egy 20 éves lány aki tud beszélgetni levelezni akkor talán találok egy 25-30 év közötti nőt is aki ugyan ilyen. Én is majd bele halok. Még ha sírni is tudnék férfi létemre amikor fordítják el a nők a fejüket mert rájuk ránézek. De akkor is mosolygok. Igen magamban zuhanok én is. De amikor emberek látnak akkor ki kell húznom magam és mutatnom kell hogy erős férfi vagyok. Mert ha azt látják hogy sírok akkor egy lány sem áll szóba velem. Így sem de reménykedem. És a remény hal meg utoljára.
2015. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!